GP 18- N Modeli

GP 18

Aktivan član
Boro ja kad hocu malo zvuka tu je kolega mikado on se ozvučio i digitalizovao za obojicu! Imam vremena za digitalizaciju a i modele koje imam lako mogu digitalizovati jer ima uglavnom slobodan tender! Ja volim cistu analogiju! i ona je moje opredeljenje!
 

GP 18

Aktivan član
Pozdrav svima evo je I Brižitka jeste da nepreferiram elektro locomotive ali je dosla slucajno u moje dizel parno jato! Stari vlasnik je na bazi francuskog modela uradio ovo po meni malo nespretno (steta sto je upropastio original)! Dok se neodlucim da je jedan dan doteram I dam pravi izgled ostaće ovakva ili je otuđim I ucinim nekog forumasa iz slovenije ili hrvatske srecnim da poseduju ovaj model videcemo jos!
20150729_162504.jpg 20150729_162519.jpg 20150729_162535.jpg 20150729_162610.jpg
 

GP 18

Aktivan član
E ovaj me je model kupio za sva vremena to je model koji govori zasto volim Arnold! Arnold BR96 016 fantastična lokomotiva iz Arnold kuhinje! Ovo bi trebalo ici u temu "stariteti noviteti u N" ali dobro nece ni ovde biti lose! A evo snimka i slike

96.jpg
 

1borna

Veteran foruma
Je, i u N-u je to lijepi komadić lokomotive!
Jeli pogon na svim osovinama ili samo na 4 ?
/to pišem jer bi u pravilu položaj poluga na drugom nizu trebao biti zaokrenut za 180 stupnjeva/
 

GP 18

Aktivan član
Vuce na svih osam osovina imam osecaj da bi mogla i uz masno drvo da se popne! Video je jedan nas forumas i kaze da nema puno vise detalja njegova u HO nego moja u N! Ali njegova ima dusu (zvuk) i to joj daje posebnu draž
 

Mmarkkonyy

Član foruma
Supporter (2016)
Imala zvuk ili ne ovo parnjača je fantastična!!! :respect:
Bilo bi super kada bi napravio par fotki svih modela na jednom mestu, jedno sunčanje cele kolekcije!
 

GP 18

Aktivan član
To cuvam kao poklon za ulazak u 2016 do tada će vitrina biti potpuno u znaku parne vuče! Za sada se tu provlači po neka dizel kompozicija i narušava sklad! Planiram nabavku još nekih lepotica u skorije vreme! Ali da ne otkrivam zelje i ubaksuziram kupovinu! Inace hvala na lepoj ideji!
 

SHUCA

Poznati forumaš
E ovaj me je model kupio za sva vremena to je model koji govori zasto volim Arnold! Arnold BR96 016
:aplauz:Bravo za ovu nabavku !
Jos ti nedostaje model BR 95 iz iste inzinjerske kuhinje.:palac_gore: Tu je i BR 93 - (JZ 158)
Vrhunac analogne tehnologije ARNOLD,sa kraja 80-ih proslog veka.
METALIKA bez pardona...Neunistive mehanicke naprave -( do sekire).

Borna 1 je u pravu da pogonske jedinice (I u stvarnosti) idu sa kontra uglovima, to se lako namesti.
 

GP 18

Aktivan član
Dosla je na celo trix DRG kompozicije! Ovih dana bice i slika a mozda i snimka za hvaljeneje!
 

GP 18

Aktivan član
Nije to kontrolna tabla to je igraliste za decu na stanici!! A ono nisu prekidaci vec cunjevi! Zar nedeluje realno! Hahahaha :-D
 

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
Hahaa ma zezas me..daj da je vidimo ,odlicno ovako izgleda i kad se ne vidi skroz!
 

1borna

Veteran foruma
Daj malo bolje obradi te rupe na dasci naprijed, bodu u oči i kvare cijeli dojam!
/pretpostavljam da će se to jednog dana presvući nekom folijom?/
 

GP 18

Aktivan član
Pozdrav svima! Dugo me nije bilo poslovne i privatne obaveze su preuzele primat pa za hobi malo vremena preostalo! Evo nadam se prelepe lokomotive od MTR kojom sam se ponovio! Shuco je ovo razlog zasto volim MTR?
Minitrix 12231 S 3-5 1903 - K_Bay_Sts_B_ - EP_I-3.JPG Minitrix 12231 S 3-5 1903 - K_Bay_Sts_B_ - EP_I-5.JPG Minitrix 12231 S 3-5 1903 - K_Bay_Sts_B_ - EP_I-8.jpg Minitrix 12231 S 3-5 1903 - K_Bay_Sts_B_ - EP_I-9.JPG
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh