GP 18- N Modeli

GP 18

Aktivan član
Ja znam jednog koji je dobio BR18.5 za malo pozniji rodjendan od zene!:djed Ako procackas po forumu znaces i ti!:hahahaha: Ma mi smo zanesenjaci to jeste tacno nego to su retki trenutci kad nas razumeju.:pozdrav: Evo Vam svima slagvor da od zene iskamcite lokomotivu za rodjendan.:sef:
 

SHUCA

Poznati forumaš
Zar postoji žena koja mužu kupuje lokomotive? .
Ima ih ...IMA...:naklon:
Ali ima i onih koji svojoj zeni kupe za rodjendan KOMPLET u "Z" sistemu... Da se i ona igra..
Sad zamisli kada se hvalisu sa poklonima od svojih supruga, a ova moja ni 5 ni 6, nego...
"Meni je moj muz kupio lokomotivu...!!!"-------Uvek ostanu bez teksta..:hahahaha:

I jedna ispravka... Nije samo BR 18.5...... Nisu zalud dva zida sobe pod vitrinama...
Jel tako GP-18 ????

MTR Eilzugvagoni... BRRRRRR:yes, bolesno dobro uradjeni modeli-svaka cast...
Arnold Br 18.4----- KATO 86-----MTRIX 52 i 01....Cekaj samo kada provozas po maketi...
Bukvalno ih mozes satima ganjati, Ta stara "metalurgija" je cudo jedno od robusnosti...

Mnogo ti lepih sati voznje zelim, i cuvaj suprugu i darezljivu familiju :pivo:
 

GP 18

Aktivan član
Odakle ti dojava?:hmmm::hmmm::hmmm: haube su kao secer!:naklon: Opet je neke propevao samo da mi je znati ko je to bio!:citaj: Za ove odlivke trebam da zahvalim majstor Shuci. :pozdrav::respect::aplauz:Prvo me navukao da pocnem sa rucno radjenim JZ dizelkama:djed a vidi sad ovo pa totalno cu JZ da zastranim! :party::party:
HVALA SHUCO!!!
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh