Građevine i elementi - hyperion

Kako da se zove crpka?

  • ARAL

    Votes: 17 81.0%
  • JET

    Votes: 3 14.3%
  • TOTAL

    Votes: 1 4.8%

  • Total voters
    21

1borna

Veteran foruma
To je sa jedne crkve (Fallerove ako se ne varam)!
Ja sam ranije često dobivao razne kućice u "rinfuzi" za popravak/sastavljanje pa sam gledao po starim katalozima kako bi trebale
izgledati sastavljene.
Najsmješnije su mi bile one koje je netko sastavio ali je lijepio prozore i vrata izvana! :crazy:
 

hyperion

Veteran foruma
Sredinom prosinca sam kupio željeznički kolodvor. Iz toga sam naučio, da nikad više neću kupovati zgrade dok na vlastite oči ne vidim, u kakvom su stanju. Srećom nije bilo nešto skupo, pa mi nije žao. Fotke neki drugi put.

Idemo i tu dalje, predstavljam vam zgrade koje sam sredinom kolovoza kupio od Nenada (nemabahn) i su u zaista dobrom stanju, skoro ko nove.

img2071.jpg


img2073.jpg


img2074.jpg


img2076.jpg


img2078.jpg
 

Aca 33

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Nabavio si dosta lepih objekata hyperion:cool1:. Kada ce krenuti izrada makete?
 

tomislavm

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
Mislim da će izradom makete započeti kad nabavi ono što je u stvari najskuplje- PROSTOR!
Neka nabavi W? sa prostorom i strpljenjem za hobby i to je to;).
 

prle kc

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
Pa bio je u Banja Luci tamo je omjer 7 žena na jednog muškog, ako nije doveo barem dvije onda ...
 

1borna

Veteran foruma
Kućica (zidovi) su zalijepljeni na podlogu (pločnik) a na toj podlozi je i unutrašnjost.
Dakle treba ili probati pažljivo odlijepiti tu podlogu ili odvojiti krov!
Kućica imade zaista prekrasnih....:slinim:
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh