Građevine i elementi - hyperion

Kako da se zove crpka?

  • ARAL

    Votes: 17 81.0%
  • JET

    Votes: 3 14.3%
  • TOTAL

    Votes: 1 4.8%

  • Total voters
    21

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Trebao si nosive stupove od jačeg materijala napraviti pa obložiti papirom.. radi stabilnost !!!

Inače, oduševljen sam izradom, odlično je :palac_gore:
 

Pejc

Veteran foruma
Jako sam zadovoljan s rezultatom. Mogu reći, da je na nivou radnji Dalibora i Darka (zdaki), a tajna je u strpljivosti te pedantnosti. Kasnije će doći još cijenik i logo, ter spoj zgrade s nadstrešnicom.
Svaka čast, odlično izgleda za početak :svidamise:
Da li je ova pumpa rađena po projektu koji sam ti ja poslao?
Ne zameri što ću da ti kažem, ali moraćeš još dosta objekata ti da odradiš da budu na nivou izrade Dalibora i Darka ;)
 

Damir

 
Osoblje foruma
Jako mi se sviđa sve :naklon: osim agregata.:(
Kad si tako ljepo napravio BP i nadstrešnicu bem mu pa daj popravi te agregate.
Doljnji dio agregata je ajde de,ali nosivi stup i gornji dio brojila je isfušan i to malo žešće.
 

hyperion

Veteran foruma
Trebao si nosive stupove od jačeg materijala napraviti pa obložiti papirom.. radi stabilnost !!!

Hm, pa i jesu stabilni. Htio si mi nešto reći? :hmmm:
Svaka čast, odlično izgleda za početak :svidamise:
Da li je ova pumpa rađena po projektu koji sam ti ja poslao?
Ne zameri što ću da ti kažem, ali moraćeš još dosta objekata ti da odradiš da budu na nivou izrade Dalibora i Darka ;)

Hvala. Pumpa je rađena po projektu, kojeg mi je slao zdaki. Istina da je ova pumpa moj prvi objekt, urađen u 1:87, ali nije ni poslednji :D pa je rezultat tome primeran. Glavno je, da sam ja zadovoljan s rezultatom. Verujem, da ću verovatno s vremenom postići nivo Dalibora i Darka.

Kad si tako ljepo napravio BP i nadstrešnicu bem mu pa daj popravi te agregate.
Doljnji dio agregata je ajde de,ali nosivi stup i gornji dio brojila je isfušan i to malo žešće.

Vjerojatno zato, jer su stupovi agregata iz tri slojeva lepenke, a vrlo je teško točno pogoditi jedan preko drugog. Brojilo je od tanke lepenke, a i doduše se nisam tome nešto posvečivao. Pokušat ću to napraviti od drugog materijala. Prijedlozi?
 

Wile E Coyote

Poznati forumaš
Supporter (2016)
To je to, pumpe neću farbati, a dekali su od obojanog plastificiranog kartona.. Znaći nije pogodno za farbanje temperama?
Ne znam jesam li propustion nešto...vidim da se priča o dekalima a ja ih nigdje ne vidim..u čemu je štos?
 

Wile E Coyote

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Pa i gledao sam te slike ali nigdje ne vidim dekale. Te plave trake, to je od decal papira ili kako...? Naime decali su samo ono kaj je grafika ili jednobojne trake na decal papiru.
 

hyperion

Veteran foruma
Vidio sam, ali zasad planiram kupiti nešto drugo. Uz napomenu, da već imam 2 Aral cisterne.

img4472a.jpg
img4549a.jpg
 

zdaki

Aktivan član
Evo kako smo mi uradili stubove za nastresnicu. Mislim da je malo jaca i izdrzljivija opcija. Samo napred.:palac_gore:

phoca_thumb_l_pumpa1-8.jpg
 

ninoantoncic

Član foruma
poštovanje kolega, prije svega SVAKA ČAST uistinu sam zadivljen kako lijepo i s puno detalja se može napraviti nešto takvo. . . .ako mi dozvolite isto tako ali na istu shemu ja bi napravio s šper ploće ali mi treba Vaša dozvola. . . .
 

hyperion

Veteran foruma
Imaš dozvolu pod uvjetom, da i ti fotićem pratiš izradu/napredak i stavljaš slike na forum. :D
 

hyperion

Veteran foruma
Prikupljam ideje kako napraviti vrata/kapije, koje se improvizorično otvaraju/zatvaraju ili pomiču lijevo/desno. Naime planiram napraviti vatrogasnu stanicu.
 

hyperion

Veteran foruma
Napravio sam novu zgradu. Bila je zamišljena kao jednoobiteljska kuča, no ispala je prevelika stoga sam odlučio, da če pola kuče biti privat, a druga polovica sobe.

Prvi zid

img8305resize.jpg



Svi zidovi

img8306resize.jpg



Bojanje temperom

img8307resize.jpg



Balkonski dio

img8308resize.jpg



Sklopljena maketa, privatni ulaz

img8364resize.jpg



Kakvih ideja, od čega napraviti ogradicu na balkonu?

img8365resize.jpg


img8366resize.jpg


img8367resize.jpg



Ulaz za goste

img8368resize.jpg
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh