Group Buy tj. grupna nabavka modela

Damir

 
Osoblje foruma
Killer9990 kaže:
Rijecani se mogu dogovoriti, ali neki drugi (npr. Zagrebcani)
tesko/malo vjerojatno !
:cool:

Varaš se! Zagrebčani su neki dan bili u Klagenfurtu,a bit će ih najmanje 10-tak u Grazu ;)
 

Mon

 
Osoblje foruma
hyperion kaže:
istra1977 kaže:
uvjeren sam da će cijene kod nas otići još gore po ulasku u tu EU :evil: )
E susjedi moji, u to budite sigurni :S:

Mislim da se cene ne bi puno promenile zbog samog ulaska Hrvatske u EU
koliko od eventualnog prihvatanja EURA i njegovo uvodjenje kao sredstvo placanja umjesto KUNE.
 

Damir

 
Osoblje foruma
Imaš pravo Mon!
Ništa se neće promjeniti,a sama Kuna u HR ostaje do daljnjega i nakon ulaska u uniju.
Trgovina modela kao takva u HR ne postoji tako da Austrijski sajmovi ostaju i dalje top destinacija za nas ;)
Osim modela koji su u privatnoj ponudi uvjek se nađe i koja trgovina poput K&K koja izlaže nove stvari kako u posipima,travama
tako i modelima.
Ukratko: Isplati se otići vidjeti,kupiti i družiti se sa svojom ekipom cijeli dan. :ples2:
 

wiggum

Veteran foruma
Damir kaže:
Imaš pravo Mon!
Ništa se neće promjeniti,a sama Kuna u HR ostaje do daljnjega i nakon ulaska u uniju.
Da, Hrvatska se nažalost u predpristupnim pregovorima obvezala da će uvesti euro, samo što nije još točno bio definiran datum. Dakle, euro nam ne gine! :wc:
 

wiggum

Veteran foruma
Da li ima barem jedna osoba zainteresirana za zajedničku narudžbu postera (100 x 70cm) s Taurus lokomotivama (ES 64 U2 i U4):
http://www.railcolorshop.com/Webwinkel-Product-79584519/Taurus-Poster-(100x70).html

railcolor1.jpg




promo_webshop2.jpg


railcolor2.jpg




Cijene po jednom posteru s poštarinom:
1 poster - € 27,95
2 postera - € 19,50 po posteru
3 postera - € 15,95 po posteru
 

Mon

 
Osoblje foruma
Izvinjavam se za OT ali moram da reknem da je prava šteta što nema postera sa serijama JŽ loksi.
:(
 

Damir

 
Osoblje foruma
Izvinjavam se za OT ali moram da reknem da je prava šteta što nema postera sa serijama JŽ loksi.
:(
Bit će...kad bude i komercijalne proizvodnje! Ajde nemoj plakat ja i ti ćemo to možda doživjeti,ali glavno je da postoji plakat sa DRG modelima i to na 5 stranica super plakata...:hihihi: :papa:
 

prle kc

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh