HŽ 1141 Dijelovi

mehano

Član foruma
Zanima me da li netko od kolega ima dijelova za prodati od lokomotive OBB 1043. Konkretno trebao bi staklo za prednju šajbu na upravljačnici te izolatore na krovu? Ili ako netko ima informaciju gdje bi mogao nabavit, hvala. :)
 

mehano

Član foruma
Hvala za informaciju, znam da se kod njih može nabaviti ali sam mislio da možda ima netko ako je rashodovao lokomotivu.
 

nik

Veteran foruma
Zanima me da li netko od kolega ima dijelova za prodati od lokomotive OBB 1043. Konkretno trebao bi staklo za prednju šajbu na upravljačnici te izolatore na krovu? Ili ako netko ima informaciju gdje bi mogao nabavit, hvala. :)
A kako to da ti fale ti dijelovi?
 

mehano

Član foruma
Po staklu mi slučajno kapnulo malo razređivača za korektor i odmah ga nagrizlo, a izolatori su bili potrgani kad sam kupio lokomotivu( kupljena korištena)
 

nik

Veteran foruma
Po staklu mi slučajno kapnulo malo razređivača za korektor i odmah ga nagrizlo, a izolatori su bili potrgani kad sam kupio lokomotivu( kupljena korištena)
A koji ti točno izolatori fale? Možda bi se nešto moglo naći. Uključujući staklo...
BTW otkud razređivač za korektor pokraj modela?
 

mehano

Član foruma
BTW otkud razređivač za korektor pokraj modela?
A otkud, kad ja radim svoje, uvijek se netko sjeti da mu nešto treba radit na stolu pa tako i razrijeđivat korektor, i onda kad ispadne bočica i baš kapljica od svega Padne na plastiku! :(
Za izolatore ću sutra još jednom provjerit pa javim.
 

mehano

Član foruma
Kolega Nik evo provjerio sam, trebao bih 4 kom izolatora koji nose onu crvenu žicu, ako imate za prodati a ako ne morat ću naručiti iz Roca! Lp
 

wiggum

Veteran foruma
Da li netko u blizoj buducnosti treba neke dijelove od Roca?

Zasada nas je troje, dobro bi došao još netko da nam se priključi. :pivo: Troškovi poštarine će po osobi tada biti cca. 20kn. Naručivalo bi se ovaj tjedan.
 

prle kc

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
Za tebe znaju da si pun love pa te oderu!!
 

TV Slovenija

Veteran foruma
Supporter (2016)
Evo kako to izgleda kod vjerojatno najpoznatijeg trgovca rezervnim dijelovima u Njemačkoj - troškovi poštarine za Sloveniju su 5,30 EUR sa DDV. Vjerujem da bi mogli biti isti i za Hrvatsku.

IMG.jpg
 

NClight

Hybernated
Evo kako to izgleda kod vjerojatno najpoznatijeg trgovca rezervnim dijelovima u Njemačkoj - troškovi poštarine za Sloveniju su 5,30 EUR sa DDV. Vjerujem da bi mogli biti isti i za Hrvatsku.
Koji su načini plaćanja, dali prihvaća PayPal ili bank transfer ? Dali prima kartice?
Hvala!
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh