HŽ 7122 "Šveđan" u HO mjerilu

MarkoZG

Član foruma
Ima li netko na forumu popis svih HŽ natpisa na Šveđanu, po mogućnosti popraćeno (ili samo s) fotografijama?
Hvala.
 

zglajzan

Poznati forumaš
Supporter (2019)
Supporter 2020
Nemojte se igrati s riječi "kontakt", kontakt tu kontakt tamo pa svi pozitivni. Nije to SIDA niti piva, to je korona. Osim ako i Švedske osim Inge ne dobimo krdo šveđana H0-dizelaša. Odjava iz ovog posta-vraćam se u H0-samoizolaciju: nabavio sam kubik izolir-banda i jednu masku.
 

wiggum

Veteran foruma
Nemojte se igrati s riječi "kontakt", kontakt tu kontakt tamo pa svi pozitivni. Nije to SIDA niti piva, to je korona. Osim ako i Švedske osim Inge ne dobimo krdo šveđana H0-dizelaša. Odjava iz ovog posta-vraćam se u H0-samoizolaciju: nabavio sam kubik izolir-banda i jednu masku.
Majko mila, sto ti uspijes nabarljezgati nekad.:mamurluk:
 

zglajzan

Poznati forumaš
Supporter (2019)
Supporter 2020
Ova situacija s koronim nije bljuzga, a dio je stvarnosti kao i naš šveđanin iz Švedske, koji usto spasio barem na HŽu lokalne linije, a mislim da i u Srbiji. Uostalom ljepše slušati besede od TrAmpa, do “A je to” verbalnog dua Plenk i Zok. A na pojam korone ne treba se sramiti upozoravati pa bilo i na bljuzgav način, jer virus može zaskočiti svakog, a na žalost teško i šveđanin ako ne isprsim 350 evra.
 

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
Samo da od tolikih kontakata sa NMJ ne bude po onoj narodnoj: puno babica kilavo dijete!:harakiri
Svašta smo se ovih godina ovdje načitali i nagledali....:dada:
Za model takvog cijenovnog ranga ipak bi trebalo pripaziti koji im se točno motornjaci mogu ponuditi...
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh