HŽ Beet (ex-SJ) vagoni

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
Jasno, da. Koja serija vagona je to bila u Švicarskoj?

Švicarska serija RIC B 51 85 20-43 000-059, izrađena u razdoblju 1951.-1954. pregradnjom iz starih vagona (koristili su neki dijelovi sa starih vagona, kao npr postolja, koja su koju godinu kasnije opet zamjenjena suvremenijim, tako da od tih starih vagona nemaju puno zajedničkog)

 

Martin

Poznati forumaš
Puno sam se puta vozio u tim vagonima......uvijek me zanimalo je li to dovuceno s nekog otpada, ili su se zaista u tome nedugo prije vozili ljudi u Svicarskoj.
Svasta sam ovdje vidio, ali to je bilo nadrealno groblje......u ljetu vruce, u zimi kipuce, smrdilo je pet puta jace nego u MAV vagonima za Split, a voznja je bila kao traktorom po njivi, popreko.....
 

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
Puno sam se puta vozio u tim vagonima......uvijek me zanimalo je li to dovuceno s nekog otpada, ili su se zaista u tome nedugo prije vozili ljudi u Svicarskoj.
Svasta sam ovdje vidio, ali to je bilo nadrealno groblje......u ljetu vruce, u zimi kipuce, smrdilo je pet puta jace nego u MAV vagonima za Split, a voznja je bila kao traktorom po njivi, popreko.....
1990. je krenuo njihov rashod, kada je jedan dio završio i kod nas (1991. u prometu je kod nas bilo 26 kola, 23 + 3 rezerva).
Weilheim 19.01.1991. (photo Peter Wittmann):
Weilheim (Foto Peter Wittmann).jpg
 

TV Slovenija

Veteran foruma
Supporter (2016)
Neke od tih vagona SBB su na kraće vrijeme posudile DB-u, zbog Olimpijade u Münchenu 1972.

No vagon koji je na fotografiji, 20-43 011, nije završio kod HŽ-a.

München, 1972.jpg
https: //www.flickr.com/photos/pacific11/31070800940/
 

zglajzan

Poznati forumaš
Supporter (2019)
Supporter 2020
Šteta da se na Borongaju već odavno rasformirao putnički kolski krš, ovaj kamp koji bi za korona-eru dobro došao. Jer kad izbori prođu, korona dođu.
 

Martin

Poznati forumaš
Hah, ja bih volio znati koliko bi me kao smrtnika kostalo da kupim jedan vagon (bez azbesta), za vikendicu....negdje u sumi.......i, kako prevesti?
 

Kameni

AC/DC-DCC podrška
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Hah, ja bih volio znati koliko bi me kao smrtnika kostalo da kupim jedan vagon (bez azbesta), za vikendicu....negdje u sumi.......i, kako prevesti?
Vagon bi te koštao cca između 0.7 I 1.5 kn/kg težine ovisno kako se pogodiš.
Ako postoji cesta, put... Onda kamion sa specijalnom prikolicom i dizalica (utovar /istovar) min. 25.000 kn + transport do lokacije (mobilizacija I demobilizacija) + PDV + radnici + možda autopratnja
 

zglajzan

Poznati forumaš
Supporter (2019)
Supporter 2020
Za takvu vikendicu ne treba građevinska dozvola, samo treba redovito podmazivati kotače da se stvori dojam mobilnosti. Isti dojam koji nam daje HŽ putnički prevoz, bila korona ili ne.
 

Zoki

Član foruma
Švedski vagoni su bili stigli u Hrvatsku kao donacija. Mi (HŽ) smo "samo" trebali platiti prijevoz za tih 75 vagona od Švedske do Hrvatske, kao i ugraditi statičke pretvarače jer su vagoni imali instalaciju za grijanje predviđenu za napon 1000 V, 16,2/3 Hz. Bila su 3 tipa, obični, kušeti i spavaći. Vozilo je najprije 23 vagona istog tipa, naknadno su još dva sređena koji su imali i 1. razred kao i mjesto za prodaju grickalica. To su bila 2 zadnja, jednog je slikao Nik. 024 i 025 su bili ti sa kupeima 1. razreda. Koliko su bili udobni i tihi za putnika, dobro su grijali, toliko su bili loši za strojovođe jer su loše kočili. Za razliku od starih Švicaraca koji su bili manje udobni, isto su dobro grijali, ali su super kočili. Najbolje od svih vagona do tada. Volio sam ih voziti, a Švede baš ne, baš zbog kočnica. Još jedan detalj. Na švedskim vagonima morala se odrezati donja stepenica jer su vagoni bili preširoki. Nisu bili po našem standardu, kao ni ASEA lokomotive.
Tako da nas ta "donacija" nije jeftino došla, uz to još smo ih morali zbrinuti jer su svi imali azbest u oplati. Navodno da je neki gospodin Kralj iz tadašnje obavještajne zajednice imao važnu ulogu oko te donacije.
Taj tip vagona je radio Fleischmann u modelu, ali N mjerilu. Nažalost u HO nije. Ali je imao u ponudi Švicarca u HO, ali nisu bila okretna postolja kao na našim vagonima.
 
Last edited:

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh