H0 & TT - jedan pored drugog

Didy

 
Osoblje foruma
Kao sto sam najavio u temi http://forum.malezeljeznice.net/index.php?threads/shelf-maketa-ideja-broj-3225645121521.11392/ kupio sam jednu TT loksicu kako bi iz prve ruke dobio dojam o mjerilu, a prvenstveno o stvarnoj velicini...

Danas mi je loksica stiga. Radi se o "Hercules" dizelki, proizvodjaca PIKO sa katalskim brojem 47598. Detalji i kvalitet samog modela su standardni za PIKO-a, dakle nista posebno ali to mi nije niti bitno kod ovog modela jer kao sto rekoh zelio sam TT model "doziviti" iz prve ruke.

Za sada slijedi par slika modela samog kao i pored H0 modela za usporedbu. Na zalost nemam istu loksu u H0.

20171223_150209.jpg20171223_150335.jpg20171223_150530.jpg20171223_150444.jpg20171223_150353.jpg

Na zalost nemam TT tracnica tako da ne mogu probati model u voznji. Takodjer jos uvijek ne mogu da dokucim kako se otvara model (izvucem odbojnike ali nista ne mrda) tako da nisam mogao poslikati iznutra niti vidjeti koliko stvarno ima mjesta za dekoder (ovaj model dolazi za NEM pripremom, tako da digitalizacija ne bi trebala biti problem).

Za sada toliko, samo par fotki bez nekih zakljucaka. Ali ono sto mi se za ovo kratko vrijeme cini je da je TT sasvim Ok i puno bolji za "kucne" i manje makete.
 
Last edited:

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh