HO kolekcija brzina11

brzina11

Član foruma
Radio sam ovog ljeta i taj levi modul na slikama (naravno neki detajli još ćekaju)

Izradio sam od messinga (kupio kod miniatures.si razne žice, pune štape i šuplje cijevi) stupove za gornji vod. Neki detajli su 3D štampani. Sam vod na modulima je od Viessmana.

img20200914231355.jpgimg20200914231408.jpg

Naravno i ovim stubovima fale još koji detajli.
 

brzina11

Član foruma
Vidim da ima problema sa slikama. Ni ja ih ne vidim na kompjuteru (iz kojeg sam ih uploadao), a na telefonu vidim slike. Trebam kasnije još jednom upload napraviti. Možda provjerite iz telefona.
 

Mon

 
Osoblje foruma
Vidim da ima problema sa slikama. Ni ja ih ne vidim na kompjuteru (iz kojeg sam ih uploadao), a na telefonu vidim slike. Trebam kasnije još jednom upload napraviti. Možda provjerite iz telefona.
U kojem si ih formatu i veličini uploadirao?
 

brzina11

Član foruma
Izgleda je do brovzera. Ja ih u Chrome-u ne vidim, u Internet Exploreru ih vidim. Slike su uploadane na shrani.si. i onda koda/URL stavljena na forum.

Još jednom sam ih stavio na ImgBB...


pozdrav.
 

Mon

 
Osoblje foruma
Izgleda je do brovzera. Ja ih u Chrome-u ne vidim, u Internet Exploreru ih vidim. Slike su uploadane na shrani.si. i onda koda/URL stavljena na forum.
...pozdrav.
Problem je u tome što fotografije linkuješ sa nekog hostinga.
Ukoliko ih direkto uploadiraš na naš Forum onda će ih i Chrome pokazivati.


PS: sada sam sredio, trebale bi se videti.
 

brzina11

Član foruma
Problem je u tome što fotografije linkuješ sa nekog hostinga.
Ukoliko ih direkto uploadiraš na naš Forum onda će ih i Chrome pokazivati.


PS: sada sam sredio, trebale bi se videti.
evo sad vidim i u Chromu one prve slike. Hvala.
 

brzina11

Član foruma
Konačno sam došao do kraja...Vagoni UT-Z su gotovi :)


ob16.jpg


ob15.jpg


ob14.jpg
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh