IC croatia

66dovla

Član foruma
Supporter (2016)
Kod njega je poznato da "igrači" pumpaju cijenu da se netko uhvati i plati visoko.Nekoliko puta sam vec nesto bidao kod njega ode stvar u nebesa i onda se nakon nekog vremena ponovno pojavi i proda za normalnu cijenu.
Tako da je moguce da jos jednom vidimo ovaj set u prodaji.

zglajzan

Poznati forumaš
Supporter (2019)
Supporter 2020
ACME JŽ i ostali Goša modeli teško da će ići dva puta ako ide cenkanje od 1 Eur početno. Jer tko ne kupi ćekat će godinu i više za sljedeću šansu pošto ih nema na tržištu.

Dani

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Potražnja + pounda = cijena...

Ovakvi objekti na aukciji nemaju potrebe da izlaze za 1 Eur i za vjerovat je da će narednih godina biti visoke cijene ako ne i više.. Zamislite aukciju na jedan komplet set(4x) Jugoslavia Express ? Nesmijem ni pomisliti! :hihihi:

Dani

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Jedino sto je negativno u posjedovanju ACME modela je to sto osiguravajuca drustva nece da priznaju ove cijene kod eventualnog gubitka setova..
Pratio sam slicnu diskusiju na Svedskom forumu gdej su ljudu ostajali bez velikih kolekcija modela u kradji i kao plaster na ranu dobili su neku sitnu nadoknadu, sa obrazlozenjem da se to kategorizuje kao djecije igracke :glup..da poludis...

Nekome su cak ponudili da mu kupe neki Trix set bez veze ..

Last edited:

zglajzan

Poznati forumaš
Supporter (2019)
Supporter 2020
Mi o vuku a Jugoslavija express na vrata:
Ovaj se prodavač boji da krene od 1 ojro:

carroce.jpg

Dani

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Zato im treba poslati fotku one strane ambalaže (nekog drugog modela) na kojem piše da to unutra nije "toy" i da nije za mlađe od 14 godina.
Vidis, gledao sam da stoji 14+ par puta ali nisam nikada razmisljao o tome, bas me interesuje kakav bi izgovor osiguravajuca drustva imali na to...??

IMG_9904.JPG

zglajzan

Poznati forumaš
Supporter (2019)
Supporter 2020
Ma dajte nemojte, pa danas su države, općine i gradovi nečije igračke.... kako ne bi plastika u karton-kutiji. Još k tome, TrAmpu je igračka USA bila i firma. A tu južno od nekih rijeka i brda ima igrača ko u priči.
Sjetimo se samo ugljenokopa naroda Gornjeg Jaukaovca.

Mon

Osoblje foruma
Ma dajte nemojte, pa danas su države, općine i gradovi nečije igračke.... kako ne bi plastika u karton-kutiji. Još k tome, TrAmpu je igračka USA bila i firma. A tu južno od nekih rijeka i brda ima igrača ko u priči.
Sjetimo se samo ugljenokopa naroda Gornjeg Jaukaovca.
Pričamo o modelima, ne o politici.
;)

zglajzan

Poznati forumaš
Supporter (2019)
Supporter 2020
I osiguravatelji imaju politiku koja ne priznaje vrijednost modela. Samo mi nije jasno tko to kupuje stalno iste kalup-modele koje nudi Marklin, a vele da oni drže glavninu tržišta? Oni rade suprotno principima firme ACEM, stalno isto pa opet isto, uz mini-varijacije. A ACME jedno pa nikad više tu verziju broja niti (pod)epohe. Zbiljam je teško onome tko se priključio prekasno, jer je nemoguće skupiti sve što je izišlo. A još moramo misliti na zaštitu na radu, ovaj od krađe....

wiggum

Veteran foruma
JuExp je izasla u nekoliko navrata,osim zadnjeg seta. Mislim da su cak 3 puta radili rerun. Steta je jedino sto su Mimare sad vec davno zaboravljeni projekt i sto nema novih modela. No pitanje ako uopce vise i kalupa imaju nakon onog cirkusa sa MG.

nik

Veteran foruma
JuExp je izasla u nekoliko navrata,osim zadnjeg seta. Mislim da su cak 3 puta radili rerun. Steta je jedino sto su Mimare sad vec davno zaboravljeni projekt i sto nema novih modela. No pitanje ako uopce vise i kalupa imaju nakon onog cirkusa sa MG.
Koliko se sjećam JuEx su izlazile 2x prva dva seta i 1x treći i četvrti set.

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh