Iron Maiden - Ed Force One - Boeing 757-200 i 747-400

Mon

 
Osoblje foruma
A ukoliko nećete da se mučite i imate viška u kesu zvanu novčanik, onda istresite taj višak i dobit ćete Russell-ov 1:200 unapred sređeni model. :palac_gore:
RUSSELL-MODELS-1-200-SCALE-BOEING-757-IRON-MAIDEN-ED-FORCE-1.jpg

...koji se (valjda) pakuje i u neutralnom (bar što se proizvođača tiče) pakovanju:

EFO1.jpg

:D
 

Coppaz

Član foruma
Isto, imam par aviona u razmeru 1:200 ali nemam nijedan Boeing 757. Možda je ovo nešto za mene… od Iron Maiden imam dosta, ukupno 27 CD… ;):)

CD1_zps60e92674.jpg
 
Last edited:

Domagoj

Aktivan član
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Taj Revellov je nešto katastrofalno.
Toliko loš model nisam vidio ni do tada, ni od tada. Izraubani alati, rupe u odljevku na spojevima, dekali koji se ne poklapaju s teksturom na plastici, nebalansiranost (trebalo je ubaciti nekoliko M8 matica u nos aviona da se nebi prehitavao preko stajnog trapa (koji je ljigav, klimav i nikakav), općenito pretanka plastika pa se cijeli trup piga pod najmanjim pritiskom...

@matt jel još imaš traume?
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh