Iskustva prilikom prodaje/kupnje

potepuh

Član foruma
Ako kojim slučajem budete slali upit ovom korisniku na Njuškalu, potrudite se odgovoriti mu unutar 36 sati, inače ćete biti počašćeni najnižom razinom (online) komunikacije.

glupan.jpg
 

Mon

 
Osoblje foruma
Mali OffT post ali mislim da mu je ipak mesto u ovoj temi jer je poučan u smislu da se ne trebamo ljutiti na prodavce
ukoliko nam paket i roba dođu u neprihvatljivom (razbijenom) stanju.
Čak i da nam prodavci pakuju modele u titaniumske ambalaže pitanje je dali bi modeli izdržali "transport" kao na filmićima.

Na prva dva snimaka su radnici Postnorda u Švedskoj kojima je moto: "Švedski najvažniji paket!"
s' kojim žele reći da je nima svaki paket najvažniji bez razlike šta ima unutra.
Pa pogledajte koliko su nekima od njihovih radnika ovi paketi zaista "najvažniji":

...na sledećem filmiću je radnik švedskog DB Schenker-a:

Kolega @Gorchi , jeli ti je sada jasno zašto mi ponekad tvoji paketi dođu deformisani? :crazy: :hihihi:
.
 

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
:eek::eek::eek::eek::mamurluk::mamurluk::mamurluk::mamurluk:
Mon, kaj da Ti šaljem pakete sa kakvim UPS, DHL ili sličnom brzom poštom? Ovo je katastrofa :(
 

robogovi4

Poznati forumaš
hm, nije HP ništa bolji dapače, oni doslovno igraju nogomet sa paketima tako da.............
(em osobno vidio em i osjetio na svojoj ko.... ups, paketu :(
 

tomislavm

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
Sve pohvale strpljivom kolegi @bnsf .Uz malo dogovora preko foruma,pa malo dogovora sa @draženzki ,oko prebacivanja para do kolege u SLO,sve je ispalo super.
Da ne spomenem kako je lokomotiva došla zapakirana.Opet kolega @ bnsf ,:respect:
 

tomislavm

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
Suma,sumarum,da ne postoje dobro uhodani odnosi medju kolegama u HR i SLO,poštarina bi premašila nekoliko malih porcija ćevapa?
 

draženzki

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
Suma,sumarum,da ne postoje dobro uhodani odnosi medju kolegama u HR i SLO,poštarina bi premašila nekoliko malih porcija ćevapa?
No, a pive po Mariboru, to si pozabil!?
Htjeli smo i otiti po paket direktno do kolege, al termini putovanja nisu bili dovoljno preklopljeni a i pizzerija kod izlaza Postojna se prošli mjesec zatvorila.
No, do slijedeće prilike...
 

draženzki

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
Kad izađe ae s autoceste 200-300 metri od izlaza, tamo bila gostilna gdje mi je najbolja piza u tom kraju. Prošli mjesec je bilo zatvoreno, dal se preuređivalo i kaj drugo neznam...
 

Surovi

Član foruma
Pozdrav!
Ne kuujte od DS Modell.
Ovako loše upakirano, ako se to tako može nazvati, još nisam vidio.
Postavit ću slike večeras ili sutra.
Natrpali su modele jedan do drugog, neke čak samo u tankim najlonskim kutijicama, stisuli ih i omotali tankim kartonom od kojeg su formirali "kutiju".
Ta kutija ima rupe na svim spojevima i tijekom transporta je prilično zgnječena.
Unutra nema ni P od punila (novina ili bilo čega drugog.
Pola kutijica je deformirano, a kako izgledaju modeli ćemo vidjeti.
Na prvu ne vidim da je nešto potrgano, ali ne kužim to previše pa će se vidjet kad se kutijice otvore.

IZBJEGAVAJTE IH U ŠIROKOM LUKU!
 

Surovi

Član foruma
Skupe su kutije, bit će za te seljake s Balkana dobro i malo kartona:

IMG_20190128_110114.jpg

Ako se ne da dobro saviti, zarežeš malo skalpelom i eto ga...nema veze što će se sve razdvojiti u transportu. Bit će to njima dobro...ionako seljaci ne znaju kak izgleda prava kutija...
 

1borna

Veteran foruma
Sve te slike uz žestoku kritiku im treba poslati i tražiti obeštećenje (ako je štogod oštećeno)
Može im se reći da će to biti objavljeno na više svjetskih foruma naše tematike (to mogu ja obaviti)
 

Surovi

Član foruma
Bit će tako.
Na prvu izgleda da smo imali sreće.
Par kutijica je oštećeno, ali vidjet ćemo kad pregledamo.
 

Surovi

Član foruma
Eto da nastavim priču.
Napisao sam kako je bilo zapakirano i da su neki modeli oštećeni. Dodao sam par fotki u privitak.
Ni nakon dva dana nije bilo odgovora.
Zatim sam napisao da sam iznenađen njegovim ignoriranjem, kao što sam bio iznenađen i pakiranjem pa ću svoja iskustva s DSautomodeli, kao i slike, podijeliti na nekoliko domaćih i stranih foruma jer mislim da je pošteno da ljudi znaju što od njih mogu očekivati.
Vidjet ćemo hoće li na ovo reagirati.
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh