JŽ Gs i JŽ Gkks

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
Nadam se da će biti dovoljno veliko da bi se moglo vidjeti brojeve.
Odlično @TV Slovenija ! Eventualno ako možeš u nešto malo većoj rezoluciji, jer kad uvećam sliku, neke brojeve koji ne idu logičkim redom (npr. kontrolni brojevi) moram pogađati..;)
 

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
Ovo je sada odlično! Svaka čast i hvala na trudu! :naklon:
 

TV Slovenija

Veteran foruma
Supporter (2016)
Gs (?) u Rijeci, 80-te
View attachment 96175

Vrlo je zanimljiv vagon lijevo, nažalost se samo malo vidi.

Prema nekim karakteristikama bi mogel biti FS Gbs, ali problemje u tome što do sada još nisam vidio takvog vagona koji bi imao stranice od drvenih dasaka, na netu su samo fotografije FS Gbs vagona s drvenim pločama. Pitanje njegova podrijetla stoga ostaje otvoreno.
 

TV Slovenija

Veteran foruma
Supporter (2016)
Gs (?) u Rijeci, 80-te
View attachment 96175

Ri_Gs.jpg

Vagon na lijevoj strani - u vezi s tim vagonom sam se raspitao na forumu, specializiranom za teretne vagone. Iako se svi nisu složili, netko naime tvrdi da su ti vagoni bili isporučeni sa stranicama iz ploča a ne iz dasaka, ja osobno mislim da su u pravu oni koji misle da bi mogel biti sljedeći DR Gbs vagon:

IMG_0001.jpg


IMG_0002.jpg
 
Last edited:

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Jel bu prednaročilo?
Može preko mejla ili preko web stranice. Ali ovakav tip vagona nije postojao na JŽ. Stepenice su više za Gkks, vrata nisu prava, ne odgovara ploča za kočnice. Trenutačno još čekam na odgovor ET oko prave forme.
 

zglajzan

Poznati forumaš
Supporter (2019)
Supporter 2020
Klub Baat sasvim je izbegel na ovom forumu promociju Gkks 130 teretnih kola, minuciozna prerada modela Rivarossi. Nude 2 broja za epohu IVb/c, cena 65 eur (na e-bayu 80 eur)Baa.jpgBaat.jpg
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh