JŽ/SŽ 342 - model i prototip

nik

Veteran foruma
A zašto trovati temu stanjem artikala u shopovima koji s forumom nemaju blage veze. A modeli se skupljaju po zanimanju a ne sjećanju, jer bi onda rasprodavavali svoje kolekcije samo oni koji su izgubili sjećanje.
Zato jer se iz tog pregleda vidi koji modeli su rasprodani a koji se teško prodaju. Dobar dio modelara skuplja ono sa čime ih veže neko sjećanje tako da to puno utiče na ukupnu prodanu količinu.
 

zglajzan

Poznati forumaš
Supporter (2019)
Supporter 2020
A ja se ničeg ne sjećam a ipak kupujem. Mislim da je ljubav prema željeznici i hobiju ali i novac važniji od sjećanja. Trebali bi osnovati posebnu temu gdje bi se prikupljali podaci o raspoloživosti artikala
 

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Nik, da, 2x JŽ Gas-z imam na zalihi.
 

Mon

 
Osoblje foruma
Z...Dobar dio modelara skuplja ono sa čime ih veže neko sjećanje tako da to puno utiče na ukupnu prodanu količinu.
A ja se ničeg ne sjećam a ipak kupujem. Mislim da je ljubav prema željeznici i hobiju ali i novac važniji od sjećanja. ...
Dobro je da smo različiti; ovo su samo dve kategorije "zašto" se bavimo hobby-jem a ima ih više. :dada:
Lično, 50% spadam u onu prvonavedenu, 40% u drugu a 10% u "iz inata-kategoriju" ukoliko takva postoji. :hihihi:

Nego, duboko smo u OT, da se vratimo na JŽ-SŽ 342! ;)
 

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Lokomotiva u pozadini, SŽ 342-010 još danas vozi u crvenoj boji. Pre nekoliko godina imao sam i priliku se voziti u njoj.
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh