JŽ, SŽ, HŽ... dodatci (tablice i grbovi) - JŽ, SŽ, HŽ... accessories

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Za sad nisam radio te pločice pa ih budem napravio prema potrebi. 2 pločice bi bile 1 EUR ali mislim da se Ti ne isplati nabaviti samo jedne pločice.
Cijelu seriju, znači sve variante, tih ima najmanje 4 i za to dati 4 EUR a trebat će ti samo jedan ili dva seta ...? I naravno ka tome moraš dodati još poštarinu, t.j. otprilike 3 EUR (morao bih pogledati)...
 

malimiha

Član foruma
Sve pripreme (crtanje, film), material i fotokemijski postupak na A4 (623,7 cm²) nema više od 100€.
 

sdz362

Novi član
Dobro bre ljudi mora covek i nesto da zaradi, pa valjda je to normalno, osim toga nisam bas primetio da ih iko izradjuje - kome je skupo moze i sam da ih uradi, pa da ih prodaje jeftinije od pomenutih, a konkurencija obara cene (ili bi to tako trebalo da bude, kao kod mene na trulom zapadu...)
 

Izidor

Član foruma
Dobro bre ljudi mora covek i nesto da zaradi, pa valjda je to normalno, osim toga nisam bas primetio da ih iko izradjuje - kome je skupo moze i sam da ih uradi, pa da ih prodaje jeftinije od pomenutih, a konkurencija obara cene (ili bi to tako trebalo da bude, kao kod mene na trulom zapadu...)

Na zapadu je to normalno, a kod nas je prvo sve drugo.......na žalost.
 

mehano

Član foruma
Kolega sdz362 u potpunosti si u pravu! Kolega Gorchi kad ja dođem u Zagreb i počnem radit javim ti se pa ćemo to dogovorit da mi napraviš! Jel ti se može platiti Pay-palom?
 

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Slažem se sa nikom.
Mehano, moguće je platiti i s PayPalom.
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh