Kako od 2 iste napraviti 2 različite lokomotive?

prle kc

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
Ma dobro kad je rasturio marklin i nije neka šteta, ali mehano prestiž da bi dobio neku skijašicu, lik ima nekakvih problema to je sigurno!!???
 

Davor

Veteran foruma
Meni se dopada,poenta je da je to odlican model u svakom pogledu.Odlicni detalji,stampa,pogon,osvetljenje.Cena je takodje sasvim u redu.Ja imam istu ovakvu sa asimetricnim kabinama u crvenoj boji Nemackog operatera NE.

Model je jako dobro odrađen, nego je bar meni lokomotiva estetski ružna.
 

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
Dosta modelara voli ruzne modele..npr krokodil! Kao iz najgorih nocnih mora..kao sa druge planete a meni je on super model..jako atraktivan sa svim onim osovinama itd!

Da slazem se sa Davorom..ovaj nije ruzan nego je antipatican! Uzak po sredini a kabine ogromne..kao ona muska stvar iz Cernobila sa dve glave:o

Ali je ipak dizel..;)
 

hyperion

Veteran foruma
Dosta modelara voli ruzne modele..npr krokodil! Kao iz najgorih nocnih mora..kao sa druge planete a meni je on super model..jako atraktivan sa svim onim osovinama itd!

Da slazem se sa Davorom..ovaj nije ruzan nego je antipatican! Uzak po sredini a kabine ogromne..kao ona muska stvar iz Cernobila sa dve glave:o
Jedno je kupiti model, uradjen po uzoru na jednaki pravi koliko god da bio ružan, a drugo je od dva normalna modela uraditi estetsku sprdnju.
 

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
Opet..najbitnije je da se autoru svidja! To sto je nama sprdnja to njega ne zanima..niti treba da ga opterecuje!
Sprdnja jeste ali nama..
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh