Kameni most - H0 cestovna vozila

Kameni

AC/DC-DCC podrška
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Očisti objektiv fotića, več duže vremena imade mrljice na sebi!
(prvi čas sam pomislio da mi je to na ekranu, no ponavlja se na tvojim slikama)
Borna hvala. Komad prasine mi je usao u iPhone. Pokusali su u servisu ocistiti ali bezuspjesno.
Sada je to vec postao zastitni znak :)
Iz pocetka me to jako smetalo ali sam se naviknuo :)
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Tko je vlasnik manufakture???

Ja imam Janijevu zastavu koju je on radio i stvarno je ok modelcic..uzevsi u obzir da je odljevak i rucno izrađen..
Inace ima ovih zastava od V & V za kupiti za nekih 25 ..26 EUR što i nije bas jeftina cijena :)
 

Kameni

AC/DC-DCC podrška
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Kada sve zavrsim stavit cu slike i napisat cu sve detalje da ne opterecujem forum :)
Vecina tih zastava biti ce s rasvjetom, bez pogona kao statican model.
Prednja i straznja LED rasvjeta :)
Jedna ce biti Milicija RH.
Zastave su iz Ceske proizvodjaca Vecernik. Cijena 5 EUR kom, sto je korektna cijena.
www.vvmodel.cz
 
Last edited:

nik

Veteran foruma
Kada sve zavrsim stavit cu slike i napisat cu sve detalje da ne opterecujem forum :)
Vecina tih zastava biti ce s rasvjetom, bez pogona kao statican model.
Prednja i straznja LED rasvjeta :)
Jedna ce biti Milicija RH.
Zastave su iz Ceske proizvodjaca Vecernik. Cijena 5 EUR kom, sto je korektna cijena.
www.vvmodel.cz
Hoćeš li raditi model iz 80-ih sa natpisima MILICIJA ili iz 70-ih bez natpisa?
 

nik

Veteran foruma
S natpisima MILICIJA na bocnim vratima, poklopcu motora i straznjim vratima. Jednim rotacijskim svjetlom i 4 sirene.
A je li ova rana verzija Z101 koju predstavlja model uopće postojala u varijanti sa natpisom MILICIJA?
 

Kameni

AC/DC-DCC podrška
Supporter (2016)
Supporter (2017)
rana verzija Zastave nije imala natpis
Ovo je puno novija verzija (drugačija maska, odbojnici, nema radkape).
Tocno to je novi model ali je ipak neki predlozak.
Raniji modeli pogotovo iz prve polovice 70tih nisu imali natpise. Iako su neke prometne jedinice imale svoje oznake.
Moja prerada je kompromisna. Natpis je iz 80tih, a model je recimo to bio na generalki.
Uglavnom odlicno ce odglumuti svoju ulogu :)
 

nik

Veteran foruma
Postojala je i 'autoputna' verzija u obrnutoj shemi (bijela karoserija sa plavim natpisima) i sa upozoravajućim crvenim poljima sprijeda i straga...
 

Kameni

AC/DC-DCC podrška
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Postojala je i 'autoputna' verzija u obrnutoj shemi (bijela karoserija sa plavim natpisima) i sa upozoravajućim crvenim poljima sprijeda i straga...
:)
Onaj fico izgleda tamniji od Humbrol boje koju si predlozio.
Nekako mi se cini da su vozila bila malo tamnije plava.

Zasto nisi dosao na burzu :)
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh