Kameni most - H0 cestovna vozila

tomislavm

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
Sad pitanje,od kojeg je proizvodjača izašla prva verzija ovog kamiona?Ja sam prvo vidio RABE,za DAF nisam ni znao.
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Sad pitanje,od kojeg je proizvodjača izašla prva verzija ovog kamiona?Ja sam prvo vidio RABE,za DAF nisam ni znao.
DAF proizvode: Wiking (los model totalno) , Kirbi i Herpa pa sigurno vise od 20 god ako se nevaram..
Rabu sam vidjao u preradama samo.. sto jetkovane detalje (kao ovaj link Mona), sto kao konverzija uz kupovinu plasticni dodatka grila i td..
Ja sto znam za orginalnu RABU je jedino Kirbi set koji se pojavio prije mozda godinu ...
Edit: da li je Kirbi to neko reizdanje RABE od modela koji su prije radili ,ili su samo modificirali gril i proizveli tako "novi model" iz DAF-a.. nisam sig 100% al mislim ovo drugo
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh