KAPO-moji modeli

KAPO

Poznati forumaš
Ovo ljeto završavam Osnivnu Školu
I roditelji razmišljaju da mi financiraju
PIKO vrtnu željeznicu
već sam kupio nešto materijala :>idea:
 
  • Like
Reactions: nik

gagy222

Aktivan član
to je extra stvar, ja to planiram mom klincu za par godina kad malo naraste na vikendici da napravim.
pre cu to napraviti nego moju maketu. :S:
 

dvlase4

Poznati forumaš
Bilo bi mi jako drago da ti se ostvari ta želja za vrtnu željeznicu.NEBOGA NONICA :polomljen:
 

dvlase4

Poznati forumaš
nightrain kaže:
dvlase4 kaže:
.... onaj još manji od Z ...

Joj, NC je to jednom iznio na vidjelo. Čini mi se da je T sustav u pitanju. T dolazi od engleske riječi "Three" iliti tri što predstavlja širinu kolosijeka od 3mm. :geek:


Jadna nona, pa to nebu ni vidla! :crk:
Znam samo da su ga JAPANCI napravili.NONICA dobro vidi ali KAPO ju uvijek zezne na istu foru.Pita ju da li je nahranila zmiju koju stalno drži u novčaniku.NONICA onda pusti zmiju u šumu da lovi puhe i to je to.Neboga NONICA :polomljen:
 

KAPO

Poznati forumaš
Danas sam kod susjede užical par
cjevčica za natovarit vagon
evo što je nastalo:
P1010099.gif
 
Last edited by a moderator:

NClight

Hybernated
Šareno i simpatično. :cool:
Lionel je odličan, za N navijam iz sveg srca, a o ostalome... sve najbolje :palac_gore:
Bilo bi dobro da se polako pokušaš fokusirati na jedno eventualno dva mjerila pa ih onda skrpaš kako treba, ovako si ko' hrčak... puno svega a na kraju ništa kompletirano ;)
No, da ti ne solim... sam ćeš odlučiti što ti je najbolje-ljepše-jeftinije, zar ne?
Sretno na bayu... :plaza:
 

KAPO

Poznati forumaš
Hvala
svaki moj model ima svoju priču
neki su suveniri,neke posebno volim od uvijek,a u neke sam se i zaljubio :ljubav
 
  • Like
Reactions: nik
A

Anonymous

Guest
KAPO kaže:
Nona se prihvatila upravljanja DB151!

19.gif
 

Mon

 
Osoblje foruma
Na osnovu KAPOvih slika zakljucak je: H0 definitivno NIJE podobna skala za vrtnu zeljeznicu!
Naravno, ukoliko nece da se prikaze zeleznica u Amazonskim sumama! LOL
 

Wile E Coyote

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Kapo, kladim se da jako voliš svoju koku, ali kaj bi bilo da je recimo kljucnula pantograf >8-o:
A oće ti ta živina, tak iznenada i ničim izazvana kljucnut ponešto oko sebe.... klopa
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh