KAPO-moji modeli

KAPO

Poznati forumaš
Wile E Coyote kaže:
Kapo, kladim se da jako voliš svoju koku, ali kaj bi bilo da je recimo kljucnula pantograf >8-o:
A oće ti ta živina, tak iznenada i ničim izazvana kljucnut ponešto oko sebe.... klopa
Ma neće kljucat!
Jedino što mi svako toliko baci koju minu na tračnice! >:D:
 
  • Like
Reactions: nik

wiggum

Veteran foruma
to si kupil na sajmu ovome lokse?

naručene ili kupljene slučajno?

kolko je koštala 1044?
 

NClight

Hybernated
Ivane, u njegovom profilu na desnoj strani (ispod "avatara") piše lokacija... a u tvom? :D
KAPO se predstavio ovdje, kao i većina stalnih forumaša: :arrow: <a class="postlink-local" href="http://www.malezeljeznice.net/_forum/viewforum.php?f=40&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;">viewforum.php?f=40&start=0</a> , možeš i ti ako želiš. ;)
 

Mon

 
Osoblje foruma
NClight kaže:
...KAPO se predstavio ovdje, kao i većina stalnih forumaša: :arrow: <a class="postlink-local" href="http://www.malezeljeznice.net/_forum/viewforum.php?f=40&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;">viewforum.php?f=40&start=0</a> , možeš i ti ako želiš. ;)

NClight, i ja sam tek sada video da postoji deo za pretstavljanje, tek otkako si ti postavio link.
Mozda ni Ivan nije znao da ovaj deo postoji?
Mozda bi bilo bolje da link stoji negde gde ga je lako videti? :??:
 

NClight

Hybernated
MON kaže:
NClight kaže:
...KAPO se predstavio ovdje, kao i većina stalnih forumaša: :arrow: <a class="postlink-local" href="http://www.malezeljeznice.net/_forum/viewforum.php?f=40&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;">viewforum.php?f=40&start=0</a> , možeš i ti ako želiš. ;)

NClight, i ja sam tek sada video da postoji deo za pretstavljanje, tek otkako si ti postavio link.
Mozda ni Ivan nije znao da ovaj deo postoji?
Mozda bi bilo bolje da link stoji negde gde ga je lako videti? :??:

Na prvoj, početnoj strani foruma, pod Administracijom... samo treba :citaj: čitati >:) Čak je i naziv "Predstavite se... da se upoznamo" >:D:
 

Mon

 
Osoblje foruma
NClight kaže:
...Na prvoj, početnoj strani foruma, pod Administracijom... samo treba :citaj: čitati >:) Čak je i naziv "Predstavite se... da se upoznamo" >:D:
Zar postoji prva strana!? :D
Salu u stranu, ja odmah prelazim na "Pogledaj aktivne teme" tako da uopste neznam koje sve strane ima forum.
Slazem se da covek treba da procita malo vise pre nego sto "opali" nesto. :)
 

KAPO

Poznati forumaš
Evo moje kompozicije na čelu sa prekrasnom parnjačom Br 17.

Vagoni su PIKO i jako dobro su napravljeni.
br17-1.gif br-17-2.gif
 
Last edited by a moderator:

KAPO

Poznati forumaš
Malo detalja sa Roco radnog vlaka
Danas je sve mirno i nema posla.
P8278435.gif

Nakon nekog vremena iskočio je teretni vagon iz tračnica! >8-o: :D
P8278434.gif

Strojovođa pali svjetla! Vlak stoji a svijetla rade! + za digital.
P8278436.gif

Ekipa je već kod unesrećenog vagona.
Dizalica se priprema da digne vagon.
P8278438.gif

Vagon je dignut ...
P8278439.gif

I postavljen na tračnice.
Radnici nisu fotkali vagon na tračnicama jer je su umorni.
sad piju pivo u radnom vagonu >:)
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh