KAPO-moji modeli

A

Anonymous

Guest
Bravo Kapo, evo i ja procesljao tvoju temu. Sakupio si toga vise i od mene :palci_gore: Ali kao sto ti je vec netko spomenuo pokusaj se opredjeliti i to sto prije. Ovako kupujes sto ces jednog dana prodavati za manje novaca. I po svemu sudeci Austrija ti je nekako najbliza (barem ja tako vidim sta se modela tice) a najbliza ti je i u stvarnosti sa svim svojim burzama. Izbor velik ko Alpe i Velebit zajedno. Sretno i javi se kako dalje napredujes
 

KAPO

Poznati forumaš
Moja "imaginarna" kompozicija! Svi vagoni su ACME osim Žutke koja je Lima. :D
P1010220.jpg


P1010227.jpg
 

Thommo

 
Osoblje foruma
E, Velimire, najprije ga moramo animirati da si složi kakvu stalnu maketu... Onda tek KM može doći na red!

>:D: >:D:
 

Mon

 
Osoblje foruma
Sad mozes da digitalizujes zutku pa da je upregnes da vuce JZ-eovce KAPO. :)
Bilo bi izvrsno da se vidi, bar meni ako ne i ostalima. ;)
 

KAPO

Poznati forumaš
hyperion kaže:
Kapo, sudeči po snimku ova Mehano 216 odlično radi na digitalu?
...
Radi dosta dobro!

Ulov sa burze u subotu:
Bolid Ferrari F10 od Revella za sastavljanje (oko 100 djelova) kupljen u Mulleru, Roco OBB Sgns (HŽ ima sličnog, uskoro krećem u preradu!) i PIKO SBB Eas (i on će isto u HŽ)!
PB253255.jpg


PB253257.jpg
 

Železničar

Poznati forumaš
Radi dosta dobro!

Ulov sa burze u subotu:
Bolid Ferrari F10 od Revella za sastavljanje (oko 100 djelova) kupljen u Mulleru, Roco OBB Sgns (HŽ ima sličnog, uskoro krećem u preradu!) i PIKO SBB Eas (i on će isto u HŽ)!

PB253257.jpg
Lep ulov, pogotovo ovaj Eas-z! Imaj u vidu da ex-JŽ/HŽ Eas-z kola imaju Y-25 postolja, dok ovaj model ima stariji tip. Ne znam da li je HŽ nasledio kola sa ovim tipom postolja.
I ja sam razmišljao da kupim nekoliko ovakvih vagona zajedno sa nekoliko cisterni (koje imaju Y-25) pa da napravim rokadu postolja.

I ova 1044 je jako lep model, imao sam takvu sličnu samo drugi broj. ;)
 

KAPO

Poznati forumaš
Da li si započeo s kojom?
Škola je završila, pa ću polako počet!
Lep ulov, pogotovo ovaj Eas-z! Imaj u vidu da ex-JŽ/HŽ Eas-z kola imaju Y-25 postolja, dok ovaj model ima stariji tip. Ne znam da li je HŽ nasledio kola sa ovim tipom postolja.
I ja sam razmišljao da kupim nekoliko ovakvih vagona zajedno sa nekoliko cisterni (koje imaju Y-25) pa da napravim rokadu postolja.
I ova 1044 je jako lep model, imao sam takvu sličnu samo drugi broj. ;)
Hvala Bora!:) Meni postolja na Easu ništa ne znače, Bitno mi je da imam domaći model!
Prije od mene si stigao kući ccc...:fp:
Super ulov,vidim da se tata isprsio za svoga maturanta!:cool:
Tata mi je kupio dekoder!;) Loksa je kupljena od đeparca ( većinom lova od marende). ;)
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh