Kolekcija modela Draženzki

draženzki

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024

draženzki

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
Izdržat će ti bolje od novčanika, pogotovo ako nastaviš sa sound-ima...
Prođe u naviku, malo odoljevaš, pa opet nemožeš odoljeti i završi u kolekciji!

Sve je ok, samo dok se ne navučeš na ovakve kupovine...
DSC01653.JPG
no za to će trebat nova tema...
:andjel:
 

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
Aaaauuuu pa ove tvoje fotke me podsecaju na jedan moj san.. sanjao sam da sam na sred livade nasao u staroj supi nepoznat broj modela i pazi vraga,svi su odgovarali mom ukusu:dada::hahahaha:
 

prle kc

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
kaj, a dizalicu budeš pokazal tek dok budeš siguran da Tomislavm ima naočale da mu oči ne ispadnu:hahahaha::p:hahahaha::hahahaha:.
 

draženzki

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
kaj, a dizalicu budeš pokazal tek dok budeš siguran da Tomislavm ima naočale da mu oči ne ispadnu:hahahaha::p:hahahaha::hahahaha:.

Tomislavm ni ne gleda moju kolekciju na forumu jer ak je žena blizu, misli da opet nekaj kupuje...
Lakše mu je to vidjeti u Rally-u 'na kavi', posle pet pivi dok mu na fotiću pokažem.
No; Prle, ta dizalica će bit u slijedećem postu, samo si razmišljam dal da napišem da je bila u u onom tvom paketu kojeg su poštari sa viljuškarom kod tebe vadili iz kombija!? hm... dal da napišem ili ne?
 

draženzki

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
Još ponešto amerike!?
Zašto ne...
Mehano vagončeki:
DSC01904.JPG

meni inače jako lijepa kompozicija, no šteta bi bilo da ih je samo četri!
Zato, evo ih na okupu:
DSC01905.JPG

Do slijedeći puta! :pozdrav:
 

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
Pa ti si Amer samo sto to jos ne znas:dada::hihihi::papa:............sta ces raditi sa toliko modela crni Drazenski?
 

draženzki

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
Pa neznam odakle ti uopće da nisam amer!?
Eu modele skupljam iz čiste kolegijalnosti prema kolegama u okolici!
Pa mi po amerima čisti drugovi. Počet ću da radim ko kolega prle, tjedan dana vozi USA, tjedan dana EU modele.
Moram još malo kopat po kutijama, mogao bi se nać još pokoji model.
 

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
Rekao bih ja da si AMericka dusa.. a iz ciste kolegijalnosti ostani Amer da se ja ne bih po nekad osecao usamljeno:(
Zapala mi za oko ona BN SD-24 inace jedan od mojih omiljenih modela.. bi li neku trampu za nju???
Nije nesto estetski taj stari Atlas ali samo narucis noviju ogradicu(3-4$)i vec je 100 puta bolja.. ja imam SF takvu i volim jeeee!!!
 

draženzki

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
I kad će konačno da dođe na red EU kolekcija??? :)

http://www.malezeljeznice.net/forum...kcija-modela-draženzki.6355/page-3#post-83950
Pa tu je!!! (mali dio)
Kolega, opet moram malo kolegijalnosti imati ali doće i to na red!
Strpljivo. Sad kad ide sve po redu neželim mješati europske modele u usa temu. Oprosti, ali nije mi na redu trenutno.
Ako ti ono baš jako nedostaaju moji eu modeli, imaš pp, pošalji mi mail pa ti pošaljem pokoju sliku!?
Ma kad si ti u pitanju, dobiš slike prije nego ih stavim na forum?
Jel pošteno?
 

draženzki

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
Rekao bih ja da si AMericka dusa.. a iz ciste kolegijalnosti ostani Amer da se ja ne bih po nekad osecao usamljeno:(
Zapala mi za oko ona BN SD-24 inace jedan od mojih omiljenih modela.. bi li neku trampu za nju???
Nije nesto estetski taj stari Atlas ali samo narucis noviju ogradicu(3-4$)i vec je 100 puta bolja.. ja imam SF takvu i volim jeeee!!!
Nećeš vjerovat da sam tu jednu te istu sd 24 vrebao godinu dana!:slinim:
.....i onda... ko u nekom filmu; ko iz nekog sna...ukazala se dostupnom...!!!:yes - ispraznio novčanik i taj tren je išla sa mnom doma!
Ovdje ogradice nisu utjecale baš na cijenu, ali platio sam je po kilaži!:plac:
Slažem se s tobom za ogradice, no jednog dana.
 

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
Nećeš vjerovat da sam tu jednu te istu sd 24 vrebao godinu dana!:slinim:
.....i onda... ko u nekom filmu; ko iz nekog sna...ukazala se dostupnom...!!!:yes - ispraznio novčanik i taj tren je išla sa mnom doma!
Ovdje ogradice nisu utjecale baš na cijenu, ali platio sam je po kilaži!:plac:
Slažem se s tobom za ogradice, no jednog dana.
Pa koliko si je platio? Ja obozavam SD-7-9 i 24 omiljni modeli.. Tako robusno izgledaju uff prava Amerika pred ocima:o
 

draženzki

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
Kolega @prle kc i moja malenkost, danas smo skoro imali mjerenje po cesti!
Inače udaljenost od mene i njega nije prevelika, nešto više od 1 km, Put je s usponom od 0-2%, a po tjeku razgovora i rasprave, došli smo do zaključka da bi trebali donaciju od nešto-stotinjak flexica da povežemo moju i njegovu vitrinu! naravno i dva modula povratne petlje, a može i triangla biti negdje.:citaj:
Na ovu ideju nebi došli da mu nije nakon jednog putovanja, jedna lokomotiva ostala kod mene, pa ono, kak ti ju donesem?
-Pošalji ju k meni! - veli prle!
-Kaj, po tračnicama? - pitam
-Pa, hmmm... Može!
...i tako krene rasprava!

Ovo ujedno može biti i apel na dobre ljude, spremne za pomoć!
Može bit i više flexica, jer ako krenemo radit jedan s jedne strane, a drugi s druge, može se desit da se mimoiđemo za eventualno nekoliko centimetara. Ako se to desi, imat ćemo DVA KOLOSJEKA!
Mislim si da bi to bila zgodna vožnja vlakova u krug koji bi imao cca 3 kilometra HO pruge!
Vozno vrijeme, ko putnički vlak KC-ZG!
:help:

:andjel:
 

andrej

Aktivan član
Kolega @prle kc i moja malenkost, danas smo skoro imali mjerenje po cesti!
Inače udaljenost od mene i njega nije prevelika, nešto više od 1 km, Put je s usponom od 0-2%, a po tjeku razgovora i rasprave, došli smo do zaključka da bi trebali donaciju od nešto-stotinjak flexica da povežemo moju i njegovu vitrinu! naravno i dva modula povratne petlje, a može i triangla biti negdje.:citaj:
Na ovu ideju nebi došli .......
Imaš od mene dva modula povratnih, ako projekt zaživi.:yes

:vrag3:
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh