Kroatiše model

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Spominjan i poznat model..
Ja sam ga cak bio u ovom Corona ludilu nasao na ebayu za nekih 12 EUR komad (i to vise komada) .. al nisam ga kupio..
Nisam u tim epohama bas..

..kazes da ti nije po ukusu (ajde o ukusima nije ni raspravljati..stara izreka) ..al koja je zanimljivost?

Killer9990

Poznati forumaš
Zanimljivost ?! Herpa je u suradnji sa našim susjedima (SRB) napravila jednu suradnju (imao sam takav model), i sa drugim susjedima (SLO) znam barem za 2 modela sa decalom i reklamom, (cestovni segment). A Hrvatska ništa (koliko ja znam).
Zar to nije zanimljivo i čudno ?

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Mislis ..zanimljivost je to da su izbacili hrvatski model??
Da.. tu se mogu sloziti definitivno.. ;)
(Al to je zasigurno zasluga njemacki modelara ne nikog naseg..)nemam.info al sam 100% siguran.. necu elaborirati zasto to mislim da nekrsim pravila foruma..

Sto se tice SLO i SRB modela..
Ja sam laik tu..al 10 godina pratim.barem.stanje pa znam..
HR modelari su manje vise razjedinjeni.... neke modelarsko maketrske udruge cestovne (H0 ) i nema.. koja bi lobirala.. povezala npr nekog prijevoznika i Herpu.. dala fotodokumentaciju i td itd..

Ostaju samo neke fejsbuk grupe u koji oped od 100 ljudi ima barem 50 čobana koji bi svaki taki projeket "ukakili" pricama;
- kako neko placa sofere a kuouje modele
-kako je skupo 40 EUR kamion (a vjerovatno i jeste)
- kako to nije to nego treba pravi vozit kamion i td itd..
Pa firme gube interes kako i ljudi koji bi tu bili..
I onda imas to sto imas..

Nazalost nista cudno .. :(

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh