Kućice, zgrade, strukture... (u kitu)

ninoantoncic

Član foruma
Gradnja ALDI market objekta

Moj prijatel,a ujedno i kolegaj Tomislav zvan Tomek prije nekih mj dana naručio je od mog kuma Vlade (66dovla) VOLLMEROV objekat ALDI MARKETA, I taman kad sam pomislio da ga je sastavio eto njega sa vollmerovom kutijom te me zamolio da mu ga fino i uredno sastavim, moram priznati da nisam krio oduševljenje već sa veeeeelikim veseljem,a ujedno i ponosom prihvatio sam. Moj prika kaže da je to za njega prekomplicirano, moram priznati na prvi pogled kad otvorite kutiju i pogledate sve ove djelove malo se i čini kompikejted ali uz puno volje, zelje i živaca uskoro će bit objekat gotov. Uz sve proizvođaće objekata vollmerovi objekti su mi ipak na prvom mjestu jer su detaljizirani i realni, možda jesu skupi i drže cijenu ali su stvarno realni (kasnije ću pokazati u postu)http://forum.malezeljeznice.net/index.php?members/66dovla.1639/
 

hyperion

Veteran foruma
Takav?

pict6130.jpg
 

ninoantoncic

Član foruma
wooooooooooow kolega svaka čast kolega predivan je, evo pokušavam fotografije staviti na forum ali nažalost nemogu, pokušavamo već pola sata ali bezuspješno
kolega ovaj objekat je predivan, moramo ići malo kod vas da vidimo kakve su cjwnw i asortiman kod vas. . . . .hehe. . . .predivan je
 

hyperion

Veteran foruma
wooooooooooow kolega svaka čast kolega predivan je, evo pokušavam fotografije staviti na forum ali nažalost nemogu, pokušavamo već pola sata ali bezuspješno
kolega ovaj objekat je predivan, moramo ići malo kod vas da vidimo kakve su cjwnw i asortiman kod vas. . . . .hehe. . . .predivan je
Koliko vidim se ne radi o jednakom objektu. Aldi na slici nije moj, to sam slikao na MMJ 20.12.2008.
 

ninoantoncic

Član foruma
ja ipak koristim rewell ljepilo jer je stvarno strong čvrsto i brzo se suši, jedina mana tog ljepila je da stvarno moraš biti pažljiv i svaku stvar koju ljepiš moraš pažljivo namjestiti jer kad se nešto zaljepi - učvrsti N E M A šanse više odljepiti, što se tiće preostalog alata i nema neke mudrosti mala klješta za odvajanje djelova i skalph i tu fale još kvačice koje služe za što bolje pričvršćivanje. . . .
ajmo dalje
 

ninoantoncic

Član foruma
Koliko vidim se ne radi o jednakom objektu. Aldi na slici nije moj, to sam slikao na MMJ 20.12.2008.

Ne kolega, vidio sam i ja da ima dva različita ALDI objekta, ovaj na Vašoj slici je tipikal nord aldi market,a ovaj kojeg ja sastavljam je aldi sud market
 

ninoantoncic

Član foruma
E tu smo sad došli do jednog problema,a to je slikica C kud ovo ide dali van ili unutra lijepo i temeljito je nacrtano ali nažalost malo nejasno jer paše i sa jedne i sa druge strane ali da ne falimo i li fulamo cijeli objekat, moramo isprobavati ali ne ljepiti20150816_000522.jpg
 

Attachments

  • 20150816_000444.jpg
    20150816_000444.jpg
    84.6 KB · Pregleda: 4

1borna

Veteran foruma
Rubovi svih zidova imaju kut da se preciznije sastave tako da ne možeš pogriješiti, jer kad bi okrenuo obrnuto imao bi jednu pukotinu po vertikali!
 

tomek 1984

Novi član
Da ova noć je bila doista duga, mi muški radimo i crnčimo nad ovim objektom,a naše ženice bla - bla - bla za kavom, al s ovom slikicom smo se pravo namučili
 

ninoantoncic

Član foruma
da kolega Borna u pravu si to je rekla iste te rijeći i moja draga lvona. Mislio sam Vas kontaktirati da se nam uključite u našu gradnju,a ujedno Vam se želim zahvaliti20150816_001210.jpg
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh