Kućice, zgrade, strukture... (u kitu)

ninoantoncic

Član foruma
uz detalje na objekatu i detalje uz objekat, ALDI marketa izgleda dosta originalno jedino ova podloga je samo mala inprovizacija,a sve ostalo je sad na odluci kolege Tomeka_1984.
 

tomek 1984

Novi član
Jedno veliko hvala kolegi Nineku, koji mi je složio ovaj predivan ALDI dučan i to BEZPLATNO!!!!!!!! Iako sam ja pokušao sam neke stvari složiti ali nažalost sam samo sfelšal i onda je kolega Nino morao prepravljati i to baš nije bilo jednostavno trgati i odvajati djelove zalepljene rewel lepilom, kolega JEDNO VELIKO HVALA!!! Ovim bi htio pozvati kolegu Nina da nam pokaže gradnju jednog grada ak nebuš ti, num ja nametal fotke

e da, da nezaboravim sa ovim djelom sam sad ja naredu uređenje ALDI DUČANA od podloge pa sve do uređenja
 

ninoantoncic

Član foruma
dobro kaj si ne napisal ALDI ŠTACUN. . . . . . tomek kam pak ideš, idem v aldi štacun po kvosca, melo i cigaretline dediju, vrog te dou nigdar zel

no uglavnom da je to na mojoj maketi to bi odprilike izgledalo ovak, iako se dvoumim dali ga staviti uz bengu ili na kraju jednog velikog grada mada mi je lijepše ga vidjeti uz niske objekte jer uz visoke zgrade ili nebudere bi se izgubili ovi predivni detalji

20151107_195321.jpg 20151107_195335.jpg 20151107_195429.jpg
 

tomek 1984

Novi član
he-he dobar si, naš međimurski jezik
budeš ga i ti dobil ako ne u Munchenu onda ispod bora, ali na ovoj tvojoj maketici izgleda pre-pre dobro svaka čast
 

1borna

Veteran foruma
Moramo prihvatiti da su i kućice sve skuplje jer su veće (u pravom mjerilu) te vjernije nekom originalu.
Jedini (dobar) izlaz je da ih radimo sami, eventualno kupimo prozore, vrata i krov?
 

ninoantoncic

Član foruma
Pozdrav kolegama sa ovog predivnog foruma, nakon dužeg vremena eto i mene vraćam se ovom našem predivnom hobyu prestao sam točno prije dvije godine radi financijske situacije i radi preseljenja no kako kaže moj NAJBOLJI PRIJATELJ dovela 666 vratia se Šime.... moj prijatelj Vladimir Bošnjaković kojeg sam upoznao prije tri i pol godine cjeli to vrijeme bio mi je velika Podgora i podrška ali svega toga ne bi bilo da nije moje drage supruge Ivone.
Pa da lagano krenemo.....? Veeeeeliki sam fan bio i ostao VOLUMENA mada imam svega pa čak i Walters koji ništa nije kvalitetniji od volumena. Već dugo pucam na taj model objekta i pratim ga po forumima i raznim stranicama pa lagano krećemo na 1. Shemu
Radi se o VOLLMER King burze art:43632 20180705_135323.jpg20180705_135354.jpg20180705_162355.jpg20180705_163648.jpg 20180705_135205.jpg
 

ninoantoncic

Član foruma
Ovo je bilo samo kratko zagrijavanje sad slijedi ono pravo.... lijepljenje stakala je vrlo kompliciran dio sastavljanja jer se mora paziti da se ne zamrlja staklo s ljepilom i vrlo precizno se mora staljati djelove u utore
20180705_185206.jpg20180705_185223.jpg20180705_185254.jpg
 

ninoantoncic

Član foruma
Počinjemo sastavljati zid koji je ujedno dio unutrašnjosti i vanjski zid ali dosta zanimljiv dio objekta na kojem je dio kuhinje ( koju ćemo sastavljati kasnije) i muški /ženski wc ili tiga sanitarni čvor 20180705_193029.jpg20180705_193941.jpg20180705_195239.jpg
 

1borna

Veteran foruma
Slike unutrašnjosti se ne lijepe direktno na prozor već na suprotni zid prostorije, tako se dobije dojam dubine,
ovako je sve plošno :djed
 

ninoantoncic

Član foruma
Slike unutrašnjosti se ne lijepe direktno na prozor već na suprotni zid prostorije, tako se dobije dojam dubine,
ovako je sve plošno :djed
Da i ja sam istog mišljenja ali tako je prikazano na shemi sastavljanja doduše i meni to izgleda bzvz ali to je još jedan moj propust no tješim se niti neće vidjeti
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh