KUPUJEM PLOČU

Pozdrav kolegama, treba mi plastična ploča na koju bih ljepilo FALLER auto-praonicu ne mora biti točno FALLER može biti bilo koja samo da je tanka
1.slika za primjer kakva ploča mi je potrebna
2.slika FALLER auto-praona koju radim 20180717_204738.jpg 20180717_204738.jpg

1borna

Veteran foruma
Probaj negdje kupiti tanku ploču stirena ili neke druge plastike (1 mm ili malo više) pa onda u njoj urezati takve
kvadratiće? Moglo bi se to napraviti i u šperploči koja se nađe već od 3 mm debljine.
(Nisi naveo koja je veličina potrebna)

Probaj negdje kupiti tanku ploču stirena ili neke druge plastike (1 mm ili malo više) pa onda u njoj urezati takve
kvadratiće? Moglo bi se to napraviti i u šperploči koja se nađe već od 3 mm debljine.
(Nisi naveo koja je veličina potrebna)
Hvala kolega, ne trebaju biti kocke samo da je tanka 1mm ili 2 mm ne predebela dimenzije fallerovog objekta 30cm x 20cm od prilike

Da vidio sam i ja na lipe-u ima prekrasnih ploča i podloga od raznih proizvođača no problem je ako nešto košta 5,99€ nije!!!
Ali je problem kad moram uplatiti ne po tečaju euro=kn već svi traže za jedan euro 8,01 pa plati poštarinu pa plati ovo ono na kraju te ta ploča taj glupi komad plastike košta i preko 200 kn ako je to cijena koju moram platiti onda radije dam nekome od vas novčeke i još ako nekome ne treba i još ak je nekome viška dapače pomoći nekome a meni ploča / podloga dobro dođe
Hvala kolega Gorchi Vi ste samo htjeli pomoći hvala vam kolega od srca

Pozdrav svim mojim kolegama, ja mislim da bi mi bilo lakše posuditi 100€ od admina ove grupe nego naći podlogu
Hvala kolegi Vuletu i jednom kolegi iz Samobora, podloga je plastična ali premala mada će poslužiti za T-comove govornice hvala, još uvijek tražim

draženzki

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Mogel si uzeti 20-30 litri kanistra i odrezati ga.
Nino, dam bi ti šperploču, sam ju treba rezati a najtanja kaj imam je cca 3- 4 mm, a kaj ju treba i dopelati u Kutinu!?

vlatx

Član foruma
U bau centrima ima za kupiti pleksiglas u različitim debljinama (ja sam svojevremeno uzimao d 2 mm), bojama i dimenzijama. Možda bi to bilo jedno od rješenja za podlogu.

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Na vrh