Logiranja i ostali problemi oko Foruma

exClan_001

Bivši član foruma
Ni meni u to doba forum nije učitavao nikako, nije tablet, nije smart, PC normalno, spajanje preko VIP Home BOX.

Server definitivno ne radi s svim provajderima kako spada, mjenjaj lokaciju servera.
 

Drazen

Aktivan član
Supporter 2023
Jel ima nekakva opcija sa stavljanjem slika jer ovi pokušaji smanjivanja da bi stale postaju frustrirajući, kad običnu sliku mi govori da je prevelika pa ju iskasapim koliko je moguće da liči na nešto a i dalje je kao prevelika i onda odustanem jer nema smisla
 

Drazen

Aktivan član
Supporter 2023
Evo uspio sam riješiti problem možda nekome posluži, svaku sliku sam poslao preko mesinđera na FB i onda ju samo skinem ponovo na telefon jer mesinđer sve veličine pixela prepolovi tako da sam uspio sad sve staviti što sam htio a nisam mogao
 

Martin

Poznati forumaš
Ali, na mobitelu mora biti uređivanje fotografija, i opcija prilagodbe rezolucije......
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh