MÁV 424 - JŽ 11 - ČSD 465 - SŽD TM

1borna

Veteran foruma
Krasno je najmanje što mogu reći!
Probao sam otići na tu stranicu ali je nisam mogao dobiti?
/Zanimalo me naravno koliko cijene takovu lokomotivu kao i ostali proizvodni program/
 

1borna

Veteran foruma
Uspio sam otvoriti http://www.limitbahn.atw.hu/(šteta što je samo na Madžarskom, nekako ću napipati i cjenik?)
Koliko vidim neimadu (za sada) puno toga al je ono što imadu vrhunski!
Čini mi se da ti imaš tu lokomotivu- kako vozi, vidim da je minimalni radijus 400 mm
(i koliko Eurića)?
 

1borna

Veteran foruma
Oho-ho, to je za normalne ljude ipak previše!
Da je i trećina te cijene još bi bilo puno....
 

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Mhm... Ono na Modellbahnmanufaktur Crottendorf me malo zbunjuje - ni napravili ništa.... Ali vidim još ovaj video na YouTube (Limitbahn):
 
Last edited:

crhav

Aktivan član
a sto da vratimo natrag Austro-Ugarsko carstvo pa da nam Roco napravi taj model.............................mozemo se i ismijavati iz toga, ali da Roco vec nije vidio svoje nove moguce klijente sa Balkanskog podrucija, pa Madjarska, Ceska, Poljska, Rusija..Korea..itd.....
Velimir
 

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
To smo čekali g. Crha ;)
 

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Baš sam našao na FaceBooku ovu madžaricu. Zanimljiv dimnjak.

MAV 424-247 (Bodollai Tibor).jpg
 

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
:_offtopic_:Šta je sa otvorenim vratiju na dvoosovincu prvim za lokomotivom?
 

nik

Veteran foruma
Evo prvog pravog dokaza da su 11-ice na Plavom vlaku pod kraj (druga polovica 50-ih) ipak imale državni grb na čelu i bokovima te mala 'uha' pokraj dimnjaka; bile su baš onakve kakve su od ranih 80-ih bile kao spomen-lokomotive s tom razlikom da su u originalu bile označene kao JDŽ a izlošci kao JŽ (s tim da neznamo jesu li ipak prije dolaska D66/761 lokomotiva stigle biti preobilježene u JŽ) a imale su u originalu i nekava veća i modernija električna svjetla (reflektore?) kao i male 'ralice' (koje su na izlošcima zaboravili staviti).

Ljubljana 2.9.1955. prilkom posjete grčkog kraljevskog para Titu odnosno Jugoslaviji.
$_57.JPG

http://www.ebay.ie/itm/YUG033-YUGOS...ollectables_Railwayana_RL&hash=item20e9f39e0d

U pozadini je vlak sa kraljevskom prtljagom kojeg vuče 'obična' 11-ica.
$_57.JPG

http://www.ebay.ie/itm/YUG036-YUGOS...ollectables_Railwayana_RL&hash=item1c43f62629

Ono što iz one gornje slike ne možemo zaključiti je kakve boje je tada bila lokomotiva Plavog vlaka (plava, zelena ili crna)...
 
Last edited:

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh