MAERKLIN rezervni djelovi i nacrti lokomotiva

1borna

Veteran foruma
Neke od važnih sitnica se mogu naći i kod mene, i ne samo za Maerklin. Baš sve prikazano i nije za prodaju jer i ja trebam imati barem ponešto
rezervnih djelova, zato ovo nisam stavio pod prodajem. Htio sam vam napomenuti da se ništa pokvareno ili djelomično potrgano ne baca, uvijek
se poneki dio može još upotrijebiti.

Za ove donje djelove serije 38 imam posebne planove prerada, nadam se da ću ih vam predstaviti jednog dana

Imam još par kutija karoserija i podvozja raznih lokomotiva i vagona, dovoljno za maketu Gredelja i Đakovića!

1borna

Veteran foruma
Iz podruma sam proteklih godina izvadio i sredio (složio) većinu svojih vlakića i (jedva) složio u malu sobicu (gdje je i unukova maketa 160x90)

Sobica vrijedna novog BMW-a 7 (ili S Mercedesa)

1borna

Veteran foruma
Jedna jako dobra stranica za Maerklinaše (ali i ostale) je http://www.maerklin-sammler-infos.de/
Pored brojnih podataka o svim lokomotivama, vagonima i ostalom imade i dobrih savjeta, slika svoje makete i korisne linkove
Stranica se još dopunjava pa nema svih podataka i slika mo ono što je već stavljeno je dobro napravljeno, uz sliku modela ima i sliku
pravog vozila te brojne podatke

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Na vrh