MAERKLIN rezervni djelovi i nacrti lokomotiva

1borna

Veteran foruma
Neke od važnih sitnica se mogu naći i kod mene, i ne samo za Maerklin. Baš sve prikazano i nije za prodaju jer i ja trebam imati barem ponešto
rezervnih djelova, zato ovo nisam stavio pod prodajem. Htio sam vam napomenuti da se ništa pokvareno ili djelomično potrgano ne baca, uvijek
se poneki dio može još upotrijebiti.
0r1o.jpg
idam.jpg
k6c2.jpg
nxrf.jpg
3mp5.jpg
1gkm.jpg
c7fx.jpg
5vo4.jpg
j1jl.jpg
0py8.jpg

Za ove donje djelove serije 38 imam posebne planove prerada, nadam se da ću ih vam predstaviti jednog dana
ueib.jpg

Imam još par kutija karoserija i podvozja raznih lokomotiva i vagona, dovoljno za maketu Gredelja i Đakovića!
 

1borna

Veteran foruma
Iz podruma sam proteklih godina izvadio i sredio (složio) većinu svojih vlakića i (jedva) složio u malu sobicu (gdje je i unukova maketa 160x90)
zog7.jpg
uaer.jpg
fk33.jpg
ezb6.jpg
ub4h.jpg

Sobica vrijedna novog BMW-a 7 (ili S Mercedesa)
 

1borna

Veteran foruma
Jedna jako dobra stranica za Maerklinaše (ali i ostale) je http://www.maerklin-sammler-infos.de/
Pored brojnih podataka o svim lokomotivama, vagonima i ostalom imade i dobrih savjeta, slika svoje makete i korisne linkove
Stranica se još dopunjava pa nema svih podataka i slika mo ono što je već stavljeno je dobro napravljeno, uz sliku modela ima i sliku
pravog vozila te brojne podatke
03098_m_o.jpg

gleiplan_2009_04_01.jpg
steuerung_001.jpg
 

1borna

Veteran foruma
Maerklin ima na novijim parnim lokomotivama lanterne sa led rasvjetom.
One se jednostavno vade i natrag samo utaknu (ima ih kao rezervni dio za kupiti)
20160319_180428_resizk9skd.jpg
20160319_180556_resiz8sav5.jpg

Oiklopac sa stražnje strane je samo nataknut. Struju provodi obostrani bakreni sloj na pločici, otraga je - a sprijeda + pol
20160319_180936_resizeop7m.jpg

e120177_128455tbj6a.jpg

Navodno 2 ovakove laterne dođu 6 eura prema http://www.stummiforum.de/viewtopic.php?f=27&t=135731
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh