Maerklin TV

1borna

Veteran foruma
Novi broj Maerklin-TV prikazuje pravu lokomotivu oslikanu povodom 160 godišnjice, nove putničke
vagone, rad na novoj maketi za posjetioce u Marklineumu......
 

1borna

Veteran foruma
Novi broj prikazuje novu lokomotivu i odgovarajuće vagone, ima i prikaza nastavka radova
na velikoj maketi.
 

1borna

Veteran foruma
Povodom 160 godina Maerklina održana je svečanost sa prikazivanjem jesenskih novosti, prvi sat su najave a
predstava tek tada započinje!
Pokazane su i novosti Trixa te LGBa
Mali Z krokodil je napravljen od bronze!
Za N-ovce
 

1borna

Veteran foruma
Novi broj TV serije nam donosi novu izvedbu jednog lijepog TEE diesel motornog vlaka
Unatoč najavljenoj cijeni od 800 Eurića spominje se da je već rezervirana cijelogodišnja proizvodnja
2020 godine :eek: (ja se neću žalostiti jer mi je sasvim dovoljna stara izvedba iz 70-ih)
 

romi

Član foruma
Kod mene pići Roco za 350 eura,super model .Mislim da su se momci u Marklinu malo zaigrali.No ko ga kupi ja mu želim sretnu vožnju i neka uživa u njoj.
 

romi

Član foruma
Evo cijena samo 899 eura i to samo za članove kluba.Težina skoro 2kg , nije za slabašne makete :hahahaha:
 

Attachments

  • 39706.jpg
    39706.jpg
    89.9 KB · Pregleda: 15
  • 39706_2.jpg
    39706_2.jpg
    163.2 KB · Pregleda: 15
  • 39706_3.jpg
    39706_3.jpg
    114.7 KB · Pregleda: 14
  • 39706_6.jpg
    39706_6.jpg
    141.5 KB · Pregleda: 14

malimiha

Član foruma
U Märklinu vode računa da će ih prodati puno komada svojim članovima (Märklin/Trix), kao i svake godine. Zlatnog krokodila za tisuću € priča se, da je bilo rasprodato 3500 komada u pola sata.
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh