Maerklinovci - Marklinaši

robogovi4

Poznati forumaš
Hm,
na Ebayu se kreću od 150 do preko 200 €, e sad, koliko vrijedi: vrijedi onoliko koliko je tko spreman platit.
E sad, ako krenem od sebe, obzirom da se radi o "delta" modelu, dakle "digitalis vulgaris", meni ne vrijedi jer kad obračunam još da, za dobra vozna svojstva, moram promjenit i motor i dekoder (min. +50€) , postavlja se pitanje isplativosti (odeš u cifru za koju kupiš noviju proizvodnju na kojoj ne moraš mjenjat niš)
Opet, ako te digital ne zanima, il je dovoljna osnovna digitalija, onda vrijedi, dakle, ovisi o željama i potrebama.
 

1borna

Veteran foruma
Itekako vrijedi, digitalna je a nova je koštala oko 350 E (pred 15 godina)
Na E-bay-u i se cijena kreće od 170 do preko 200 E (početna)
6672116_1_l.jpg

Sad sam uvidio da me Robi preduhitrio, no slažem se sa njime
 

mario mandić

Aktivan član
Supporter (2016)
ETO MARKLINAŠI IMATE PRILIKU KUPITI LOKOMOTIVU
MOGLA DI SE JOŠ CIJENA SPUSTITI PAR EURA JA MISLIM

NIJE DALEKO OD VAS U ORAŠJU JE
 

robogovi4

Poznati forumaš
Heh,
ja sam sinoć sprašil ovomjesećni buđet za tu namjenu (rekli bi ekonomisti; na stavci "željeznica" saldo = 0 KN :crazy:
 

1borna

Veteran foruma
Imade Maerklinaša (a i drugih naravno) koji se zaljube u jedan tip lokomotive pa onda nastoje imati sve njezine
varijante...
33778556tv.jpg

Jedan Jumboman (tako su zvali Br 44) ima sva izdanja od 1954 do danas, nedavno je izašla i replika (ali digitalizirana)
tzv 3.serije
33785325ge.jpg
Bilo je i varijanti Francuskih, Engleskih, Belgijskih, Danskih itd željeznica...
33788607ga.jpg
Danska izvedba u foto-bojanju je jedna od najljepših (kod novijih modela)
32133218vn.jpg

Sa modelom G 800 je sve počelo
33791077oh.jpg
 
Last edited:

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh