Magnum.420ae - kolekcija

magnum.420ae

Novi član
Bok svima! Moje je ime Ivica, predstavljam vam moju kolekciju cestovnih vozila. Klinac i ja volimo i razne prerade i dorade na tvorničkim modelima, kako se i vidi po fotkama.

Kolega Thommo je obećao pomoći mi sa uploadom slika. :)
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Ljepo ljepo.. sviđa mi se kolekcija u potpunosti :palac_gore:

Pitanje ako tko zna, tko je proizvođač ovim MB Travego (mislim da su travego) autobusa??
ima li ih u nas kupiti i koja je cijena???
 

Herbie

Član foruma
Drago mi je vidjeti nove cestare na forumu :) Ima ovdje poznatih modela čije sam slike već vidio, ali svejedno je lijepo opet vidjeti te slike. Svaka čast na ovim modelima :)
 

tomislavm

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
Svaka cast,super modeli!
AE500 Magnum bi bilo zvucnije ime!;)
Tu je Renault poceo raditi(ozbiljnije) kamione....oko˙90-te?
Bio sam jos jako mali,ali taj natpis AE 500 mi je ostao u sjecanju do sada,a o zvuku kamiona da ne pricam...
 

MAN 422

Član foruma
Svaka cast,super modeli!
AE500 Magnum bi bilo zvucnije ime!;)
Tu je Renault poceo raditi(ozbiljnije) kamione....oko˙90-te?
Bio sam jos jako mali,ali taj natpis AE 500 mi je ostao u sjecanju do sada,a o zvuku kamiona da ne pricam...

Mack V8 ;)
 

Goran

Aktivan član
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter 2020
Jako dobro izgledaju i nije ih baš malo , ima tu dosta voznog parka
 

Josip1311

Član foruma
Ovaj plavi kamion,s narancastom kabinom(neznam kak se zove,jer je stariji kamion)ima zuti kran,od cega je kran to jer me zanima kad je jako velik i dugacak,trebalo bi mi za preradu :D pozzz :)
 

Thommo

 
Osoblje foruma
Josipe, to je Volvo F89. Kran je od Kibrija, ali u kitu, treba se složiti. Kaže mi Ivica da je vrlo dugotrajno i komplicirano za složiti bez da ne polomi neki dio, ali je zato kran vrlo detaljan i realan.

To ti je set Kibri 15705:

kibri_H0_15705.jpg
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh