Mario Mandić-HO AMERIKA :)

mario mandić

Aktivan član
Supporter (2016)
Jos jedna Bachmann DD40AX DCC
na slikama je rastavljena radi podmazivanja i ciscenja jer se ocito prijasni vlasnik nije vele brinuo o njoj.IMG-193e3ad33c0001fcf7ffc84b2d5baed6-V.jpg
Nazalost s jedne strane je ocito kraj prozora stajala pa je boja malo izblijedila ali nista sto se jednim dobrim postarivanjem nemoze rijesiti:dada:.IMG-484c8d1c22b11a43bf8020b4d744fb34-V.jpg
 

mario mandić

Aktivan član
Supporter (2016)
Možda ima nade za ograde od BCR lokomotive
Evo odgovora op prodavača kad sam mu javio da nisam dobio ograde

Hello. Yes I saw them on my packing table after the package went out. I sent them right away by post in an envelope. Did you not receive them? They should have got to you on the same day as I sent them 1st class mail. Please let me know if you have received them. If not of course I will be responsible. Did the loco come today? If so would you wait another day and perhaps they will be there. Sorry for any inconvenience. My best regards. Patrick PG123etc
 

Bero01

Veteran foruma
Superiška! :cool1:
Izgleda da nam je AT dobio dostojnog nasljednika...
1972543_10153941604005529_1518549518_n.jpg
Nego, kad umjestiš nosače ograde na karoseriju, i sve poštelaš, onda kapni malo CA ljepila da fiksira žicu ograde
na točne pozicije tako da se više ne pomiče. Nakon toga skini kompletiranu ogradicu, i pošpricaj je sa airbrushem...
Tako sam napravio na svojoj BlueBox BCR loksi, i odlično je ispalo.
:)
 

mario mandić

Aktivan član
Supporter (2016)
Superiška! :cool1:
Izgleda da nam je AT dobio dostojnog nasljednika...
View attachment 108119
Nego, kad umjestiš nosače ograde na karoseriju, i sve poštelaš, onda kapni malo CA ljepila da fiksira žicu ograde
na točne pozicije tako da se više ne pomiče. Nakon toga skini kompletiranu ogradicu, i pošpricaj je sa airbrushem...
Tako sam napravio na svojoj BlueBox BCR loksi, i odlično je ispalo.
:)
To mi je u planu jos samo da nabavim airbrush:hahahaha:
Ili da ih posaljem u Zg na bojanje?
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh