Martin - modeli H0

Martin

Poznati forumaš
Dosad sam pokušao ići nekako kronološki. No, (osim modela koji su mi zapakirani), neke iz ranijih epoha sam ipak preskočio.
Sad ću nadoknaditi

Fleischmann
Odličan vagon, odlično vozi. Nema KKK.Devete 010.jpg
 

Damir

 
Osoblje foruma
Na početku preee bajno,a onda mi se Martin prebaci na OBB i to novu epohu ccc...:mad::spank:
 

Martin

Poznati forumaš
Čekaj, idemo po redu. Najprije putnički. Sad sam baš malo poslagivao teretne.... Ima DRG koliko hočeš....
Zapravo, nisam ispucao niti putničke sve: ima još dosta CIWL i TEN po kutijama (to zovem "pac"), ali to mi sada nije lako dostupno.
Je, da, imam i nešto novije epohe; kupovao sam što mi se sviđalo.
Pričekaj da završim putničke, pa ide opet DRG i ostali............
 

Martin

Poznati forumaš
Devete 005.jpg Roco
Ove vagone kupio sam samo zato jer je ovo bojenje meni osobno najljepše što sam vidio na vagonima modernog doba.
Inače, odlični vagoni, odlično voze.
Možda jednom sastavim neku kompoziciju.Devete 004.jpg
 

Martin

Poznati forumaš
Roco
Ni sam ne znam otkud mi ovi vagoni. Al, eto, jedini SNCF i BLS koje imam, pa nek budu....
Odlični vagoni, odlično voze.
Možda jednom bude neka kompozicija........Devete 008.jpgDevete 009.jpg
 

Martin

Poznati forumaš
Amintiri Feroviarie
CFR
E, sad, zašto ovi? Radi jedne kompozicije koju želim složiti.
Vagoni su u klasi ACME; ima nešto problema s vožnjom. Ali, KKK je OK.Devete 003.jpg Devete 002.jpg
 

Martin

Poznati forumaš
Izgubio mi se zadnji post; četvrti u nizu. Jel ima neko ograničenje u broju postova? Postavio sam još jedan vagon, u zasebnom postu, ali toga sada nema.
 

Martin

Poznati forumaš
Osim ovdje prikazanih, imam još dosta vagona koji su spremljeni i sada mi se neće raskopavati ih. Zapravo, najviše je CIWL i TEN vagona, još oko 50 (možda i malo više). Malo su starije generacije, pa nemaju (uglavnom) moderne stvari kao KKK....
Imam i sve ex JŽvagone, ali, to svi znate kako izgleda.
 

wiggum

Veteran foruma
Izgubio mi se zadnji post; četvrti u nizu. Jel ima neko ograničenje u broju postova? Postavio sam još jedan vagon, u zasebnom postu, ali toga sada nema.
Nema takvih ograničenja ;)

Koja je ono kompozicija s rumunjima - možda Venezia? :slinim:
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh