Martin - modeli H0

Martin

Poznati forumaš
Nema takvih ograničenja ;)

Koja je ono kompozicija s rumunjima - možda Venezia? :slinim:
Problem takve vrste se događa u slućaju kao što je bio kod mene; crkla je 2032 na matičnoj ploči, i PC je pobrkao vrijeme...............
 

Martin

Poznati forumaš
Osme 021.jpg Nastavljam dalje, idemo na teretne vagone.
Obzirom ih imam podosta, krenut ću s proizvođačima kojih imam količinski manje, bez obzira na epohu.

Klein Modelbahn

Vagon je vrlo dobro detaljiran. Moram, doduše, priznati da ne znam da li postoji, i ako da, kako izgleda izvornik. Kupio sam ga za neku zamišljenu kompoziciju.
Vozi relativno dobro, ali ne može izdržati duže kompozicije; zbog vlačne sile se rastrgava. Tome sigurno pridonosi i dosta loša KKK (u koju nevjerojatno teško ulazi Fl profi spojka).
 

prle kc

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
vagon je Gabs postoji zna se dogoditi da u podravku doveze kamenu sol iz Austrije i vrlo je sličan originalu.
 

Martin

Poznati forumaš
Lima
Jedini vagon tog proizvođača u mojoj kolekciji (nije da ne bi imao još neke, ali sasvim druge epohe i "žanra")
Vagon je osrednji......Jedanaest 005.jpg
 

Martin

Poznati forumaš
Fleischmann
Ovaj mi se epohalno ne uklapa uz ništa...... al, obožavam ga.
O kvaliteti je suvišno trošiti riječi.... najboje ća more bit na krugli zemanjskoj..........(jedino, nema KKK). Dvanaeste 004.jpg
I, iz druge perspektive........Dvanaeste 005.jpg
 

Martin

Poznati forumaš
Fleischmann
Opet jedan koji se epohalno ne uklapa.
Ali, hm..... ispast će da reklamiram; kvaliteta nedostižna..........Dvanaeste 003.jpg
 

Damir

 
Osoblje foruma
Kod tebe je Martine širok spektar epoha i želj. uprava.
Samo ipak mislim da ti je Njemačka epoha II i III nekako naj više prirasla srcu?! :palac_gore:
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh