Medunarodno takmičenje maketara Beograd 2014

Aca 33

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Tacnije naziv je "Sedmi novogodisnji kup maketara Oluj"

Vrlo lepa manifestacija odrzana u muzeju Yugoslovenskog vazduhoplovstva na aerodromu Nikola Tesla Beograd.Lep suncan dan puno ljudi i dobro druzenje.Bila je i ekipa zeleznickih maketara.Evo malo slika
 

Aca 33

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)






Nas je Bora osvojio Bronzu ovoga puta i dobio je Čestitke:palci_gore::aplauz::aplauz::aplauz:.Ja sam se potrudio da dovedem navijace i navijačice ali nismo racunali da su sudije povele svoje lepše polovine pa nismo imali bas uspeha.Sve u svemu jedan lepo i kvalitetno utrosen dan.
 

Mon

 
Osoblje foruma
Znači opet medalja!? B R A V O Boro !!! :aplauz:
k015.gif
 

Aca 33

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Ova parnjaca od pola.metra je bila po meni atrakcija..steta sto sudije nisu htele ni jedno oko da bace na modele zeleznice vec samo sline na tenkove iz ww2! Piiiihh..
View attachment 55743 View attachment 55744 View attachment 55745
To je loxa od František Smolke i on je osvojio 2 mesto u klasi S 14. Imas na zvanicnom sajtu "oluj" rezultate.Juce sam zverao i nisam se setio da uzmem kontakte nekih ljudi.Vidim da je bilo dosta stranaca pogotovo Grka ali mene interesuju ovi nasi.Airbrush je tehnika koja me interesuje a vidim da su radi da pokazu početnicima.Pogotovo me interesuju ovi sto braširaju vozila.Imam jedni loxu koju bih rado dao jednom takvom majstoru da je uneredi a uz to i naucim nesto.To nebi bilo lose da malo privolimo te majstore na nasu stranu pa da se otvori posebna klasa diorame i makete zeleznice.
 
Last edited:

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
Ja ti mogu pomoci oko tehnike farbanja air brush-um samo kad napravim kompresor..
Definitivno trebamo skupiti takmicare za kategoriju MODELI ZELEZNICE!
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh