Mehano

keniki7

Član foruma
Dragi Borna, to je relativno stara vijest. Već bar 3-4 godine taj Grafocentar ima to u ponudi. Jedno vrijeme je i "Focus" imao Mehanotehnikin asortiman u prodaji putem interneta. (zanimljivo: obje tvrtke se veleprodaje knjižare-papirnice)

1borna

Veteran foruma
Ja znadem da je bilo Mehana u Grafocentru no prošle godine je u ponudi bilo sve manje raznoga.
Početkom ove godine nije bilo više ničega pa sam pomislio da je gotovo sa Mehanom?

romi

Član foruma
Uz sve ljepotice koje koje dolaze i koje su došle u ponudi poznatih i legendarnih proizvođača vi se i dalje palite na Mehano-start modele ??halo probudite se dečki

1borna

Veteran foruma
Radi se o cijeni, nešto slično ili isto od drugih proizvođača košta 3-5 puta skuplje!
Po kvaliteti se ne može usporediti (to ipak nije Mehano Prestige) no za klince i one skromnih zahtjeva
je sasvim dovoljno dobro.

romi

Član foruma
Kod nas se uvijek nađe nekakav način da se opravdamo ,no nismo toliko bogati da kupujemo .....
Sjetite se vi ili mi koji smo imali sreće dobiti Marklinov startni set od prije pedeset godina ,radi ko urica i danas uprkos ne baš
nježnom rukovanjem .Svi smo mi bili klinci ali Marklin je neuništiv

Martin

Poznati forumaš
Ma, sve OK, ali nemojmo minorizirati Mehano (ili, Mehanotehniku).
To su dobri vlakići…., ne, većina nisu u rangu modela, ali, nipošto nisu bezvrijedni.
Ne može se uspoređivati Maerklin i Mehanotehnika, jer to, osim u konceptu, nije usporedivo niti u namjeni, cijeni, ciljanoj skupini.…..
Ali, ima i sličnosti; i jedno i drugo su donekle igračke. Mehano jeftinija, Maerklin skuplja. Značajno vjerni izvorniku nisu ni jedan ni drugi.
U vjernosti (ah, osobito tračnica) ne znam baš da je Maerklin uopće bolji. MM, sumnjam...……...

Ali, da, kad bi me netko pitao hoću li Mehano ili Maerklin, (da mi zmija oko iskopa, ili da me magarac nategne), vjerojatno bih izabrao Maerklin.

Imam podosta modela, Fleischmann, Trix, Brawa, Rivarossi, Roco, kajtijaznam…..bliže 1.500 komada (zapravo, više)...opet slinim na ove iz Grafocentra (ili, kak se već zove) setove Mehanotehnike…..

Opustite se!

romi

Član foruma
Dragi gospon Martine
Postoje vlakići i vlakići no samo jedna firma je majka svih firmi MARKLIN.Ja skupljam vlakiće više od pola stoljeća i imam svega i svačega bolje da ne spominjem brojeve jer je i meni onda slabo od toga ,bedak ili ne koji daje toliko novaca za nešto što ne mogu ponjeti sa sobom u onaj prekasni život poslije ovog:vrag3::vrag3:.Ali Mehano je Mehano volim ja i njega i svaki puta kada u prolazu prodjem pored Izole sijetim se tvornice .Kao mali imao sam prilike jednom biti u Mehanotehniki i vidjeti kako se rade lokomotivice i vagoni u velikim kolicinama za izvoz u Ameriku .Drug Tito je još bio živ!!
Nek nam Marklin živi viječno !!!!!!!!!!!!!!!!
Nema opuštanja treba zaraditi novce stižu novi modeli :vrag::vrag::vrag::vrag::vrag::vrag::vrag:

prle kc

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Dragi gospon Martine
Postoje vlakići i vlakići no samo jedna firma je majka svih firmi MARKLIN.Ja skupljam vlakiće više od pola stoljeća i imam svega i svačega bolje da ne spominjem brojeve jer je i meni onda slabo od toga ,bedak ili ne koji daje toliko novaca za nešto što ne mogu ponjeti sa sobom u onaj prekasni život poslije ovog:vrag3::vrag3:.Ali Mehano je Mehano volim ja i njega i svaki puta kada u prolazu prodjem pored Izole sijetim se tvornice .Kao mali imao sam prilike jednom biti u Mehanotehniki i vidjeti kako se rade lokomotivice i vagoni u velikim kolicinama za izvoz u Ameriku .Drug Tito je još bio živ!!
Nek nam Marklin živi viječno !!!!!!!!!!!!!!!!
Nema opuštanja treba zaraditi novce stižu novi modeli :vrag::vrag::vrag::vrag::vrag::vrag::vrag:
prvi auto je napravio Ford pa bi to značilo da su svi ostali lošiji, zanimljivo razmišljanje i ja vozim ford, ali nisam baš siguran u to razmišljanje iako hm dolazi novi Focus treba lovee!!!

draženzki

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
prvi auto je napravio Ford pa bi to značilo da su svi ostali lošiji, zanimljivo razmišljanje i ja vozim ford, ali nisam baš siguran u to razmišljanje iako hm dolazi novi Focus treba lovee!!!
Da, novi ST bi konačno mogel na Vinicu dobrujati.

Živio nam Mehano a djeca nam se još dugo igrala sa svojim unucima i vlakovima!

Prle kaj neš slučajno gledel onog modela s pol mašine.

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Na vrh