Mimara vagon u H0

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
Bilo bi fora žrtvovati jedan ACME model ionako krivo ofarbane Mimare, ofarbati u ovu shemu, čisto kao ogledni primjerak..:vrag3:
 

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
Ili nagovoriti ACME da napravi i ovog...
:slinim:
Tako, kako je LS Models svojedobno napravio model prototipskih kola za spavanje tipa WLABmz 173, predstavljena na InnoTransu 2000. u Berlinu.
 

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
Također je zanimljivo, da je na Velesajmu bila shema ovih kola sa potpuno sivim vratima. Inače, poznata je i ona prototipska shema sa bijelim vratima, preko kojih produženo prelaze te tanke linije tirkizne i sive (koje su kasnije dovele do konačne usvojene sheme sa široko obojanim vratima i čelima).
 

nik

Veteran foruma
Također je zanimljivo, da je na Velesajmu bila shema ovih kola sa potpuno sivim vratima. Inače, poznata je i ona prototipska shema sa bijelim vratima, preko kojih produženo prelaze te tanke linije tirkizne i sive (koje su kasnije dovele do konačne usvojene sheme sa široko obojanim vratima i čelima).
To je isti vagon samo sa raznih strana.
 

nik

Veteran foruma
Da, mora biti isti vagon. Ali točno, na različitim stranama vagona imamo drugačija rješenja bojanja, vidiš, to uopće ne pamtim... nešto kao švicarski Cameleon:)
Ja sam to vidio uživo.
 

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
Ja sam to vidio uživo.
Bio i ja, ali ušao na ovu stranu unutra, prošao kroz vagon i na istoj strani na drugom kraju izašao van. Vagon ko vagon, tko bi išao zagledavat drugu stranu, a i pitanje je da li bih uopće skužio...:hmmm::neznam::crazy:
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh