Modelarske novosti za 2016. godinu

Robi74

Član foruma
Supporter (2016)
Dosta zanimljiva stvarčica.

PIKO [V036] H0 Expert Diesellok Vossloh G6 VPS - Modellvorstellung



a1dSADhnBCY8_ZRR5OTAwbvgo4RTLF_oVXKDuv2vQR8N00U8BOU3PCQQh3SnzqpeIR0vckI9dZh-VkRbqLzYSPCjG4OSsgc_Ghkl_rXiKWkLsA=s0-d-e1-ft
 

Kameni

AC/DC-DCC podrška
Supporter (2016)
Supporter (2017)
I tu staje sva čarolija...;)
Točno jer ako zavirimo ispod modela možda i postoji perspektiva ali ako pogledamo ispod poklopca s gornje strane onda je ta tvrdnja točna :) jer je prema izgledu sa slike motor pomaknut zbog prijenosa previše prema kraju.... ali treba mjeriti :) tko zna....možda je moguće iskoristiti prijenos :_)
PIKO.jpg
PIKO2.jpg
 

draženzki

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
ima ju vec duže vrijeme
 

1borna

Veteran foruma
Evo krasne novosti za sve N-ovce!
Ručno rađena parna lokomotiva u mesingu sa najmodernijim motorom i puno detalja, proizvest će se
u malom broju primjeraka pa požurite!
(cijena je sitnica, samo 1295 dolara i za očekivati je da će godinama lokomotiva udvostručiti svoju vrijednost)
;)
/večeras sam opet pretjerao sa pisanjem pa se ispričavam.../
 

mmatja

Poznati forumaš
Na ovom filmu imade ponešto novosti (iz prošle godine) ali i jako zanimljivih maketa sa nekim neviđenim
detaljima na njima!
@borna, @borna, opet si promašio temu (kao več nekoliko puta...) šta ima ovaj video veze sa naslovom teme?Gdje ti vidiš u ovom video neku novost za godinu 2017? Bolje bi to pasalo čini mi se ovamo u ovu temu: http://forum.malezeljeznice.net/index.php?threads/youtube-zanimljive-makete-diorame-modeli.4749/ koju si čak sam otvorio...
 

1borna

Veteran foruma
Ima jedna uzrečica koja opravdava grijehe- tko radi taj i griješi....a kad se puno piše (previše) onda se stvarno pogriješi!
Mislio sam taj post staviti u novosti 2016, pa molim svemoćne da ga prebace na odgovarajuće mjesto! :(
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh