Modeli i diorame by Damirić!

Damir

 
Osoblje foruma
Malko se maketarilo...:andjel:
Diorama 40x40 teme Njemačka epoha II 1924-1945.
Inače,ova diorama je bila na izložbi eto skoro dvije godine u Villa Angiolina Opatija u povodu 145 godina Riječke pruge.
Malo su mi je demolirali pa je eto već 2 dana vraćam u prvobitno stanje. Nije ništa posebno,ima i puno boljih no meni je čisto O.K.DSC00812.JPGDSC00807.JPGDSC00793.JPGDSC00798.JPG
 

Damir

 
Osoblje foruma
Pozdrav ekipa! Evo nakon 2 mjeseca lagane borbe izgradih i treću dioramu. Dimenzije 40x40 sa željezničkim nasipom i vatrogasnim domom. Još ima posla na njoj,ali vrlo malo. Ne pitaj te gdje su vatrogasci i kamioni...kada bude ponovno fotkam :cool:

DSC00899_edited.jpg
DSC00908_edited.jpg

DSC00925_edited.jpg
 

Damir

 
Osoblje foruma
Diorama No.4
Wehrmachtovo skladište sa željezničko utovarno/istovarnom rampom. Naravno,fale švabe no i to ću jednom riješiti.
Samo je skladište sklepano od neke Fallerove kućice,ostalo sam sam proizveo. Stupovi za struju,stražarnica,promatračnica sa funkcionalnim reflektorom,cerada,kanal za servis automobila i kamiona,itd...Dimenzije 40x40 cm

DSC00939.JPG

DSC00940.JPG

DSC00941.JPG

DSC00942.JPG

DSC00943.JPG
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh