Modeli Njemačkih parnih lokomotiva

1borna

Veteran foruma
95700H-Ra.jpg
95700H-LvFrt.jpg
95702H-Lv.jpg
95703H-Ra.jpg
95703H-LvFrt.jpg
95704H-Ra.jpg
95705H-Lv.jpg
02803H~LvSchnitt.jpg
02803H-La+Bfr.jpg
02804H-Lv.jpg
 

1borna

Veteran foruma
Na stranicama Micro Metakita nabasah na vjerojatno najružniju čudnu lokomotivu iz 1938 godine (kad se iskušavalo sve i svašta nebi li parne
lokomotive održali u konkurenciji diesel i električnih)
mm%2057%20305_24.01.2014_web.jpg

Neke druge su "normalnije"
mm%20art%20nr.%2011401h_web.jpg
10401h_li_web.jpg
mm%20-%20drb%2068%20015_23.01.2014_web.jpg

/cijene se drže još malo ispod 2.000 E pa navali narode!/
 

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Jako lijepe Austrijske lokomotive kod MM ali nisi dao još svih slika ;) Ali mislim pošto je tema u njemačkim lokomotivama, ove Austrijske (pa ostale ne-Njemačke) lokomotive bi bilo dobro staviti u temu za sebe. I kod Austrijanaca (mislim kao pedigree) mogla bi se staviti i kakva naša lokomotiva ;)
 

Davor

Veteran foruma
Malo upadam u temu sa pitanjem. Imam set Sachsenmodelle 14007 pa razmišljam da si nabavim jednu malu parnjaču tenderašicu za vuču tih vagona. Ako ima neki predlog, biću radostan. :)
 

mikado

Član foruma
Supporter (2016)
Malo upadam u temu sa pitanjem. Imam set Sachsenmodelle 14007 pa razmišljam da si nabavim jednu malu parnjaču tenderašicu za vuču tih vagona. Ako ima neki predlog, biću radostan. :)
Po meni,Br 64 bi bila prvi kandidat,normalno,model iz epohe ||.Posle nje,razmišljao bih o br 91 i br 74 ili o br 93.Br 64 u produkciji Fleischmann -A je povoljna varijanta, posebno novija verzija koja ima tanje i lepše štangle.91 imaš kod Liliput-a i Fleischmann-a,74 i 93 su Roco modeli.Svi su stari modeli i mogu se naći na e-bay za male parice.
 

Davor

Veteran foruma
Obavezan uslov kod izbora je da ta lokomotiva nema sestru ili brata koji je vozio na JŽ inače....proradi crv. :D
Zanimljivi predlozi Mikado.
Meni su ti vagoni uglavnom glumili domaće na prvoj maketici.
P1010042.JPG
 
Last edited:

Mon

 
Osoblje foruma
You may indeed start all over again. Some friends gave me notice of 'grand theft of your pictures' at https://forum.malezeljeznice.net/index so it msy be wise to rectify it in no uncertain terms these days.

Frits Osterthun
Dear members, it is advisable to report the posts that you think are controversial using the Forum report tools
so the moderators can easily find them and remove them if they violate the rules of the Forum.
Only material (photos and texts) related to this topic can be posted here.

Thank you for your understanding!
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh