Moja kolekcija autića 1:87

Miloskalezemun

Član foruma
Kapa dole za sve modele,ti imas preeeozbiljnu kolekciju....gledajuci Herpu i Wiking totalno su otisli u zaborav Roco,Pico,Liliput,Lima...ali samo na kratko...:)
 
  • Like
Reactions: 81i

ninoantoncic

Član foruma
Hvala kolega hvala mada je to samo moja mala skromna kolekcija možda mi i autići i nisu toliko bitni i važni koliko mi je do druženja sa svima vama da se upoznamo evo recimo vas kolega Miloskalezemun nikad vas ne bi upoznao da nije ovog foruma ovog posta,a što se tiče autića?! Da ja sam samo sitna ribica među pravim kolekcionarima uglavnom na modele naletim slučajno i to je uglavnom dugotrajni proces sakupljalo se je dugo-dugo godina, zna mi se desiti da modele nabavim u mjesec dana njih 10-ak dok 10 mjeseci ni jedan
 

Miloskalezemun

Član foruma
Hvala kolega hvala mada je to samo moja mala skromna kolekcija možda mi i autići i nisu toliko bitni i važni koliko mi je do druženja sa svima vama da se upoznamo evo recimo vas kolega Miloskalezemun nikad vas ne bi upoznao da nije ovog foruma ovog posta,a što se tiče autića?! Da ja sam samo sitna ribica među pravim kolekcionarima uglavnom na modele naletim slučajno i to je uglavnom dugotrajni proces sakupljalo se je dugo-dugo godina, zna mi se desiti da modele nabavim u mjesec dana njih 10-ak dok 10 mjeseci ni jedan
Ma u svemu te razumem,mada sad.do druzenja samo sa odabranim ljudima sa ovog foruma. Ovde je vecina dosla da bi nesto,naucila,ukrala ideje,ljubomorisala na tudje i manjina koja bi da pomogne i da se druzi...meni je bilo dosadno zato sto sam “sam” u ovom hobiju i trebalo mi je milion tudjih misljenja,pitanja,kritika,pohvala.sada kada sam usao u materiju hobija shvatam da mi osim You tuba nista vise nije trebalo....
 

ninoantoncic

Član foruma
Welly
Audi A3 sportback
Sto se tiče wellya imam jako puno primjedbi, ovaj model je prepun detalja ali model je toliko loša kopija izvedba da uopće ne liči modelu autić ima jako puno grešaka, 20180820_191252.jpg20180820_191304.jpg20180820_191327.jpgautić je kupljen u NTL-ovom dućanu dok wellyev jedan drugi model koji je kupljen u Njemačkoj nema ni jednu grešku ( pokazat ću vam ga kasnije )
 

Miloskalezemun

Član foruma
Po mom misljenju treba uzimati samo Herpu i Wiking...bolje da uzmem jedan kvalitetan nego 2-3 lose kopije....
Jos jedno
15-ak kamiona
10-ak autobusa
15-ak kombija
I jedno 100-tinjak automobila i smiricu se :)
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh