Moja kolekcija cestovnih modela 1:87

Killer9990

Poznati forumaš
Model se razlikuje od prethodnika po kabini , sklopu šasije sa motorom i podvozja. Ostatak (sama ruka sa hidraulikom) mi se čini da je identična kao i kod prethodnika.
Ali pri kupoviniLiebherr 976 01.jpg mi je promakao 1 detalj za koji ne mogu još uvijek vjerovati da si je proizvođač dopustio...
 

tomislavm

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
MAN tegljač je nov proizvod,labudica je standardna SIKU,sad pitanje na kraju,koliko je dobar JCB utovarivač?Ako imaš set u vlasništvu,napravi prezentaciju modela kad nadješ vremena.Na prvi pogled izgleda dobro.
 

Killer9990

Poznati forumaš
Na prvu loptu:
Utovarivac je malo manji od onoga Liebherr-a 580 i mislim da je podjednako dobar. Robustniji je od Herpe sigurno.
Poluprikolica od herpa je malo preuska (kotaci u najboljem slucaju polovicno sa vanjskom polovicom širine strše van).
Boja je lijepa i ima dobar odsjaj (netipicno za Siku).
Slike cu staviti kada stignem, a kupio sam set zbog radnog stroja
;)
Ima i tiskarska greska na ambalazi koju sam otkrio slučajno:
Pod snagom motora tegljača pipe 427 kojnica (a znam da MAN nema takav agregat. Ali snaga izrazena u u kW je 580 - dakle pobrkali su redoslijed veličina snage :mad: ...
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Ohooo..
Fini stojevi..
Fina i diorama...
Jedino pofarbaj ponovo cestu.. pa nek ti ZG Holding povuce ponovo crtu na cesti..

Inace diorama i stroje ko bomboncic.. :)
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh