Moja kolekcija drumskog saobracaja.

Miloskalezemun

Član foruma
Svaka čast bit će dobar žuti? Paše ti ta boja? Ja bi volio imati cjeli golf obitelj bez obzira na proizvođače modela
Pa to bar nije tesko imas u miniKit-u bas mnogo VW automobila tipa passat avent,lupo,polo,golf 1,2,3...golf 5 je wiking izbacio i odlican je(imam ga ja) jedino sada golf 4 pa od petice,sestica,sedmica....
Mene BMW zanima i Mercedesi Dzipovi....
 

ninoantoncic

Član foruma
Hvala drug vidjet ću, nego Šta se tiče BMW-a da to sam i ja prije sakupljao pa kad sam sakupio gotovo sve sad samo sakupljam modele koji su detaljizirani.... velim ti još jednom svaka čast na modelima
 

Miloskalezemun

Član foruma
Hvala drug vidjet ću, nego Šta se tiče BMW-a da to sam i ja prije sakupljao pa kad sam sakupio gotovo sve sad samo sakupljam modele koji su detaljizirani.... velim ti još jednom svaka čast na modelima
Hvala lepo i ti imas opasne modele...nijedan nemam koji ti imas osim cinkvecenta...ali polako.nista na silu i odmah sve...bolje kazem tri koja valjaju nego 10 jadnih....samo nek se kolekcija siri...
 

Miloskalezemun

Član foruma
Veliki pozdrav drugari i kolege.
Dugo nista nisam postavljao sto zbog prevelikih obaveza sto zbog lepog vremena koje sam maksimum gledao da iskoristim.
Mada se uvek nalazilo vreme da se uzme po neki kvalitetan model pa da nastavim tamo gde sam stao...
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh