Moja teška mehanizacija

wagenman

Član foruma
Beli Stream Space je sklopljen samo ''probno'' da vidim kako izgleda. Prvi put sam uzeo Herpine ''teileservice'' i cini mi se da je to prava stvar ako hoces da radiš doradu na modelima. Cena je povoljnija, a i nema brige da ce nešto da ''pukne'' kada prvi put rastavljaš neki model pa ne znas redosled :)
 

TransDanny

Član foruma
Tu sam skroz na tvojoj strani @wagenman !
Ja godinama radim samo sa Teileservise i vidim velike prednosti oko dorade.
Mogu lakse i preciznije slagat sasiju sa odredenom kabinom,
lakse se lakira na bjeloj podlogi, nema skidanja starih reklama....
prilikom sklapanja odma odradis neke detalje,
a i ponuda je znatno veca.....
Ma da je bilo slucajeva kada ti odgovara i gotovi set, naravno to onda bude cak i jeftinija varianta.
:pivo:
 

wagenman

Član foruma
Na žalost to nije moguce. Glavni deo se odigrao dosta brzo. Sinoc sam preuzeo "mega" kabinu (awm) koja je inace bila plava, uklonio bocne spojlere i ofarbao je. Posle "pasovanje" herpa unutrašnjosti kabine sa awm kabinom i staklom do u neko doba noci i slika je rezultat. Nisam slikao u međuvremenu.
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Ova metalik plava (svijetlija) koja je to boja??
Btw.. fenomenalno je sve kolega.. svaka cast.. :respect:
Edit.. mislim na actrose u postovima iznad..
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh