Još pretprošli put na srečanju vu Brod-Vižmarju - tada su bili na štandu ali neformalno. Rekli su da trgovina ne dela, i da je inšpekcija to kontrolerala. Sad zadnji put ih na istom mestu ni ih bilo-po prvi put bez Kovača i đurica...
Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb: