Mostar-Dalmacija komplet

zglajzan

Poznati forumaš
Supporter (2019)
Supporter 2020
nekad se može i dobro pazariti za novi komplet ispod nabavne cijene...sa e-bayaUntitled-1.jpg

Sky

Supporter (2016)
Supporter 2020
Taj set se nedavno mogao kupiti još jeftinije kod Lippea, za kojih cca 145 EUR, Lippe davao popust na neke artikle, pa tako i na ovaj 55238 set, a i na prvi 55237.

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Taj set se nedavno mogao kupiti još jeftinije kod Lippea, za kojih cca 145 EUR, Lippe davao popust na neke artikle, pa tako i na ovaj 55238 set, a i na prvi 55237.
Ma dajjjjjjj

Pa gdje si bio kolega da javis :(
Vidim 55237 je ausverkauft kod lippe neko vrijeme vec.. nemoze se naruciti vise..
Ja sam mislio oba seta uzeti.. (al uhvatila besparica pa nikako,)
Vec ih polako nestaje za prodaju :(

nik

Veteran foruma
Ma dajjjjjjj

Vidim 55237 je ausverkauft kod lippe neko vrijeme vec.. nemoze se naruciti vise..
Još ih nisi kupio... ccc!
:spank:

Sky

Supporter (2016)
Supporter 2020
Ma dajjjjjjj

Da, taj 55237 je baš tada i rasprodan, više ga nisu dobivali, uzeo sam tada upravo jedan od zadnjih (isto mi je kao i u tvom slučaju, taj set bio na čekanju)
Ovaj 55238 su tada isto rasprodali, ali vidim da su naknadno dobili još koji komad, prodaje se po redovnoj cijeni.
Baš gledam račun, ta akcija je bila u vidu mailova sa kodom za popust od 25% početkom 3.mjeseca, poslanih kupcima, nudili su određeni asortiman na neki vremenski rok ili do rasprodaje zaliha. Nestalo je to sve skupa vrlo vrlo brzo, a ja brijao kako je dobar dio ekipe već pohvatao i pobrao tražene modele, da sam među zadnjima...:(:(
Baš šteta...:(

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Nemogu da prezalim
:(

Nisam bio u JZ fazonu (iako imam Mimara set)..
al vlak koji je prolazio i vozio redovno 150 metara od zgrade gdje sam zivio , nebi trebao ni smio propustiti (u mom slucaju je to ekskluziva koja se nece ponoviti sigurno pa ga je steta neimat)
Pa cu morat to rjesiti nekako :)

Sky

Supporter (2016)
Supporter 2020
Nemogu da prezalim
:(

Nisam bio u JZ fazonu (iako imam Mimara set)..
al vlak koji je prolazio i vozio redovno 150 metara od zgrade gdje sam zivio , nebi trebao ni smio propustiti (u mom slucaju je to ekskluziva koja se nece ponoviti sigurno pa ga je steta neimat)
Pa cu morat to rjesiti nekako :)
Eh da...ja u JŽ fazonu, set 55238 kupio odmah u početku, kao i treći 55247, a ovaj 55237 bio na čekanju, pa rekoh sam sebi nekad ću ga valjda uzeti, ali onda me ovaj Lippe nenadano cimnuo tom akcijom, bilo je sad ili nikad!
Nađe ih se još po trgovinama, samo zavisi po kojoj cijeni. Evo, ovo je barem prilka da kod Lippea uzmeš 55238 po ok cijeni, još dok ih imaju...

Sky

Supporter (2016)
Supporter 2020

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh