Najljepši modeli - po vašem mišljenju

Didy

Osoblje foruma
Koji su po vašem mišljenju najljepši modeli? Tu prvenstveno mislim na vizelni dojam a ne nužno na kvalitet izrade itd...

Stanley

Poznati forumaš
Pa kad smo već pitani...
Po sasvim osobnom ukusu jednog penzića - modeli g. Velimira Crhe. Unatoč raskošnom izboru bezbrojnih lijepih modela, nema šanse da im bilo što priđe i blizu:

(Bio sam slobodan prenijeti fotografije g. Crhe s foruma zeljeznice.net)

Attachments

Stanley

Poznati forumaš
Vladimir S. kaže:
A među njima meni najljepša od svih MAV601, kod nas serija 32
Svi modeli su jedan ljepši od drugoga, pojedinačni izbor je stvar ukusa odnosno preferencija, a ja bih se najprije pomamio za 05 i 11.
Usput, g. Crha je na forumu zeljeznice.net najavio da su već gotovi nacrti za JŽ 01. Ludnica! klopa

tomislavm

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
SD-40,otac svih diesela,zanemarimo starije SD modele(i novije).
Mislim zbog jednostavnog,robusnog i meni osobno najboljeg dizajna ikad.
Meni su sve ostalo kutije;).
Salim se nisu kutije,ali ovu je oblikovao majstor sa sjekirom,znao je sto je radio,
a ostale kutije su pripitomljene modernijim dizajnom i nekakvom izmisljenom aerodinamikom:).

Kao da je aerodinamika bitna dok ih je pet ili sest u suspregnutoj vuci,
uz odgovarajucu dimnu kulisu.:pozdrav:

1borna

Veteran foruma
Šinski Trabant GKR iz doba DDR-a u TT mjerilu

Ovaj je u H0 a radi se i u N te većim mjerilima - Linku

Ljubitelji željeznice su ih uspjeli obnoviti u većem broju pa imaju godišnje zabave i vožnje

Ta smiješna mala vozila su služila za inspekciju pruge, imala su dvotaktni motor Trabanta sa 18 konja.
Izrađeni su pretežno od aluminija pa su težili 635 kila, malo više od svog cestovnog brata pa su mogli
biti dosta brzi!

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Na vrh